Kova dėl pirmosios vietos grupėje

2012-11-08
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona Regal" sieks pratęsti pergalių seriją Eurolygoje. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse katalonai išvykoje susitiks su taip pat dar nė vieno pralaimėjimo nepatyrusia Maskvos CSKA komanda. Mačo nugalėtojas taps vienvaldžiu grupės lyderiu.

Ispanijos čempionai pirmose eurolygos rungtynėse 72-60 nugalėjo "Brose Baskets", vėliau Vilniuje 67-49 sutriuškino "Lietuvos rytą" bei namuose 72-60 ir 85-82 atitinkamai įveikė Stambulo "Bešiktaš" ir Belgrado "Partizan" krepšininkus.

CSKA ekipa sezoną pradėjo dviem dramatiškomis pergalėmis prieš "Lietuvos rytą" ir Belgrado "Partizan". Kiek lengviau rusai susitvarkė su "Brose Baskets", o "Bešiktaš" krepšininkus sutriuškino 27 taškų skirtumu.

Šarūnas Jasikevičius šį sezoną eurolygoje vidutiniškai žaidžia po beveik 7 minutes, renka po 3 taškus (71,4 proc. dvitaškiai ir 100 proc. baudos metimai), atlieka 0,5 rezultatyvaus perdavimo, perima 0,3 kamuolio ir padaro 1,5 klaidos.

Paskutinį kartą Š.Jasikevičius prieš Maskvos CSKA komandą žaidė praėjusio sezono eurolygos pusfinalyje. Tuomet lietuvio atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" komanda po dramatiškos kovos 64-66 nusileido rusams. Įžaidėjas buvo rezultatyviausias rungtynių krepšininkas pelnęs 19 taškų.