V.Jasikevičius tritaškiu išplėšė pergalę "Nevėžiui"

2012-11-24
Kėdainių "Nevėžis" su Vyteniu Jasikevičiumi iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje. Kėdainiškiai savo aikštėje po dramatiškos kovos vos vieno taško skirtumu 74-73 nugalėjo Utenos "Juventus" krepšininkus. Kėdainių komanda LKL pirmenybėse su 4 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais rikiuojasi 8-oje vietoje.

Pergalę "Nevėžiui" atnešė Vytenio Jasikevičiaus tritaškis likus žaisti 30 sekundžių. Prasidedant paskutiniai kėlinio minutei priekyje dar buvo šeimininkai (71-70), tačiau uteniškius į priekį išvedė Darrickas Leonardas pataikęs tritaškį (71-73). Tuoj pat tritaškiu atsakė ir V.Jasikevičius, o vėliau paaiškėjo, kad šis metimas buvo lemiamas rungtynių baigčiai 74-73.

Vytenis Jasikevičius per 23 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovo pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Kėdainių "Nevėžis": Vytenis Jasikevičius 19, Darius Šilinskis 14, Šarūnas Kulevičius 10, Gytis Sirutavičius 9, Mindaugas Girdžiūnas, Tony Bishopas ir Gediminas Žylė 6, Tomas Černeckis ir Paulius Semaška 2 taškai;

Utenos "Juventus": Darius Gvezdauskas 18, Nerijus Varnelis 12, Darrickas Leonardas 10, Laimonas Kisielius 8, Paulius Morkeliūnas ir Karolis Petrukonis 7, Arvydas Čepulis 6, Aidas Viskontas 5 taškai;