*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Barselona įtikinamai laimėjo Katalonijos derbį

2012-11-11
Barselonos "FC Barcelona Regal" kurios garbę gina Šarūnas Jasikevičius iškovojo triuškinančią pergalę šalies pirmenybėse. 7-ojo turo rungtynėse Ispanijos čempionai savo aikštėje 89-47 nepasigailėjo Manresos "Assignia" krepšininkų. Lietuvis šioms rungtynėms nebuvo registruotas. Kitą mačą šalies čempionate Barselona žais kitą savaitę prieš Fuenlabrados ekipą.

Rungtynės prasidėjo Pete'o Mickealo dviem taškais iš po krepšio (2-0), dvitaškiu atsakė ir varžovai (2-2). Sužaidus minutę Manresos krepšininkai prasižengė prieš J.C.Navarro metusi iš trijų taškų zonos, o šis realizavo visus baudos metimus (5-2). Po 4 A.Tomičiaus taškų ir M.Huerto tritaškio Barselona įgijo dviženklę persvarą (12-2). Sužaidus 3 minutes E.Lorbekas sudrebino "Assignia" krepšį dėjimu (14-2). Likus žaisti 4 minutes A.Hernandezas dvitaškiu sumažino svečių deficitą iki 9 taškų (16-7), tačiau E.Lorbekas dviem taškais atstatė turėtą Manresos deficitą (18-7). Likus žaisti 3 minutes J.Inglesas įsmeigė tritaškį (21-7), likus žaisti minutę tritaškį pataikė ir A.Abrinesas (25-7). Po pirmojo kėlinio "FC Barcelona Regal" pirmavo 27-9.

Sužaidus minutę antrajame kėlinyje Joshas Asselinas pataikė iš vidutinio nuotolio, tačiau Nathanas Jawai atsakė tuo pačiu (29-11). Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes V.Sada pataikė dvitaškį (31-13). Sužaidus 4 minutes Ante Tomičius baudų metimais padidino Barselonos persvarą iki rekordinės 21 taško (36-15). Įpusėjus kėliniui C.J. Wallace'as pataikė 1 baudos metimą (37-15). Likus žaisti daugiau nei 4 minutes M.Huertas taikliai atakavo išš trijų taškų zonos (41-15), po minutės tritaškį paleido C.J. Wallace'as (43-15). Likus žaisti dvi su puse minutės A.Tomičius dvitaškiu padidino šeimininkų persvarą iki 30 taškų (45-15). Likus žaisti minutę J.C.Navarro pataikė iš toli (50-18). Po pirmosios rungtynių pusės šeimininkai pirmavo 54-18.

Trečiojo ketvirtčio pradžioje Oliveris Arteaga atidarė Manresos ekipos taškų sąskaitą (54-20), sužaidus beveik 2 minutes O.Arteaga įdėjo kamuolį iš viršaus (54-22). Barselonos taškų sąskaitą atidarė A.Tomičius dvitaškiu (56-22) ir M.Huertas tritaškiu (59-22). Sužaidus 4 minutes A.Tomičius pridėjo dar du taškus (61-22). Baigiant įpusėti kėliniui E.Lorbekas pataikė tritaškį ir padidino šalies čempionų persvarą iki 42 taškų (64-22). Tolimu metimu atsakė ir svečiai (64-25), tačiau E.Lorbekas įmetė dvitaškį su pražanga (67-25). Po trijų kėlinių 69-31 pirmavo "FC Barcelona Regal".

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo N.Jawai dviem taškais po kurių šeimininkai vėl įgijo 40 taškų persvarą (71-31). Sužaidus minutę Joshas Asselinas pataikė iš toli (71-34). Sužaidus 2 minutes N.Jawai pataikė sudėtingą dvitaškį (74-34). Baigiant įpusėti kėliniui Troy'us DeVriesas pataikė tritaškį, o V.Sada atsakė dvitaškiu (78-41). Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes V.Sada pelnė dar du taškus (80-41), vėliau dvitaškį pridėjo Marko Todorovičius (82-41). Likus žaisti 2 minutes Xavieras Rabaseda perėmė kamuolį ir baigė ataką galingu dėjimu (84-41). Paskutinę kėlinio minutę X.Rabaseda pelnė du taškus ir M.Todorovičius įdėjo kamuolį iš viršaus. Barselona laimėjo rungtynes 89-47.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Ante Tomičius 16, Marcelinho Huertas 13, Erazemas Lorbekas ir Nathanas Jawai 12, Marko Todorovičius, Victoras Sada ir Juanas Carlosas Navarro 6, C.J. Wallace'as ir Xavieras Rabaseda 5, Alexas Abrinesas ir Joe Inglesas 3, Pete'as Mickealas 2 taškai;

Manresos "Assignia": Jose Salvadoras Arco 15, Adamas Hanga 12, Oliveris Arteaga 8, Joshas Asselinas 5, Alexas Hernandezas 4, Troy'us DeVriesas 3 taškai;