Šaras - Spalio mėnesio apžvalga |2012|

2012-11-02
Tradiciškai pasibaigus mėnesiui apžvelgiame svarbiausius įvykius. Spalį Šarūnas Jasikevičius pradėjo savo 12-ąjį sezono Eurolygoje ir iškovojo visas 3 pergales. Ispanijos čempionate taip pat iškovotos 3 pergalės, tačiau teko patirtį ir vieną pralaimėjimą. Šį mėnesį lietuvis vidutiniškai rinkdavo po 3,6 taško, atlikdavo 0,7 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 0,6 kamuolio per rungtynes.

Spalio 7 diena. Barselonos krepšininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės Ispanijos čempionate. "FC Barcelona Regal" išvykoje 77-78 nusileido Bilbao "Gescrap Bizkaia". Katalonų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir fantastiški Šarūno Jasikevičiaus tritaškiai rungtynių pabaigoje. Lietuvis per 9 minutes pelnė 6 taškus (2/3 tritaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Spalio 10 diena. "FC Barcelona Regal" ekipa NBA-Europe live rungtynėse savo aikštėje 99-85 parklupdė 2011-ųjų metų NBA čempionus Dalaso "Mavericks" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per 12 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 3/3 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, kartą prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Spalio 12 diena. Šarūnas Jasikevičius pradėjo savo 12-ąjį sezoną Eurolygoje. Pirmose rungtynėse Barselona 72-60 nugalėjo Bambergo "Brose Baskets" krepšininkus. Lietuvis per kiek daugiau nei 11 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Spalio 14 diena. Barselona iškovojo pirmąją pergalę Ispanijos čempionate. Savo aikštėje katalonai 87-68 sutriuškino Mursijos "UCAM Murcia" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 12 minučių pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė, išprovokavo 2 varžovo pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Spalio 18 diena. Šarūnas Jasikevičius sugrįžo į Lietuvą pirmą kartą savo karjeroje žaisti prieš Vilniaus "Lietuvos rytą". Katalonai be didesnio vargo 67-49 palaužė vilniečius ir iškovojo antrąją pergalę eurolygoje. Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido nepilnas 3 minutes, taškų nepelnė (0/1 tritaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą suklydo.

Spalio 21 diena. "FC Barcelona Regal" pasiekė antrąją pergalę šalies pirmenybėse. Ispanijos čempionai išvykoje 65-50 nugalėjo Saragosos "CAI Zaragoza" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per beveik 10 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.

Spalio 25 diena. Eurolygos trečiojo turo rungtynėse katalonai savo aikštėje 72-60 palaužė Turkijos čempionus Stambulo "Bešiktaš". Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 6 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), 2 kartus suklydo, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.

Spalio 28 diena. Barselona Ispanijos čempionato penktojo turo rungtynėse 100-75 sutriuškino Gran Kanarijos "CB Canarias" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per 4 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) ir kartą suklydo.