Š.Jasikevičiaus ekipa eurolygoje išlieka nepralaimėjusi

2012-11-01
Barselonos "FC Barcelona Regal" su Šarūnu Jasikevičiumi tęsia pergalingą žygį eurolygoje. Ispanijos čempionai savo aikštėje 85-82 nugalėjo Belgrado "Partizan" krepšininkus ir išliko nepralaimėjusi stipriausioje Europos lygoje. Kitą savaitę katalonai išvykoje susigrums su Maskvos CSKA.

Rungtynės prasidėjo Belgrado "Partizan" spurtu 0-7. Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Erazemas Lorbekas (2-7). Sužaidus daugiau nei 2 minutes A.Tomičius pridėjo du taškus. Po Dejano Musli taškų serbai susikrovė 9 taškų persvarą (4-13). Vėliau prasidėjo Marcelinho Huerto šou po kurio 10 iš eilės pelnytų taškų rezultatas tapo lygus (15-15). Likus žaisti 3 minutes N.Jawai pirmą kartą išvedė šeimininkus į priekį (17-15). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes į aikštelę išbėgo Šarūnas Jasikevičius. Likus žaisti daugiau nei minutę lietuvis pataikė du baudos metimus, o likus žaisti pusę minutę įmetė dvitaškį (23-15).

Antrasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės "Partizano" komandos taškais (23-20). sužaidus 2 minutes C.J.Wallace'as pataikė iš toli (26-20). Sužaidus 3 minutesTorey Thomasas sumažino serbų deficitą iki 2 taškų (26-24), o AD.Andusičius išlygino (26-26). Baigiant įpusėti kėliniui M.Huertas dvitaškiu persvėrė rezultatą (28-26). Likus žaisti 3 minutes D.Musli baudų metimais ištirpdė Ispanijos čempionų persvarą iki minimumo (31-30). Dar po dviejų baudų metimų į priekį išsiveržė svečiai iš Serbijos (31-32). Likus žaisti 20 sekundžių M.Huertas tritaškiu išvedė Barseloną į priekį (37-34), tačiau kėliniui baigiantis Leo Westermanas pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą 37-37.

Trečiojo kėlinio pradžioje Davisas Bertans dvitaškiu išvedė "Partizan" į priekį (37-39), tačiau N.Jawai dviem dėjimais iš eilės persvėrė rezultatą "FC Barcelona Regal" komandos naudai. Po D.Bertanio tolimo metimo priekyje buvo serbai (41-42). Sužaidus 2 su puse minutės J.C.Navarro tritaškiu vėl persvėrė rezultatą Barselonos naudai (44-42), o po dar vieno ispano tolimo metimo pranašumas išaugo iki 5 taškų (47-42). Sužaidus 4 minutes J.C.Navarro įsmeigė dar vieną tritaškį, o varžovai atsakė dviem taškais (50-44). Įpusėjus kėliniui C.J.Wallace'as pataikė iš toli (53-44), o po Navavro dar vieno tritaškio katalonų persvara tapo dviženklė (56-44). Likus žaisti 4 minutes N.Jawai pelnė du taškus su pražanga (59-46). Likus žaisti 2 minutes V.Sada pelnė du taškus iš po krepšio (63-53), po kelių akimirkų ispanas pridėjo dar du taškus. Kėlinio pabaigoje V.Sada įdėjo kamuolį iš viršaus, o katalonai po trijų kėlinių pirmavo 67-55.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo A.Tomičiaus dviem taškais iš po krepšio (69-55), dvitaškiu atsakė ir svečiai. Sužaidus minutę X.Rabaseda pelnė du taškus su pražanga (72-57). Sužaidus 3 minutes D.Milosavlevičius sudrebino katalonų krepšį dėjimu (74-62), tačiau sužaidus 4 minutes dėjimu atsakė ir N.Jawai (76-62). Baigiant įpusėti kėliniui N.Jawai pelnė du taškus su pražanga (78-63), o į aikštelę sugrįžo Š.Jasikevičius. Įpusėjus kėliniui D.Bertans įsmeigė tritaškį (78-66). Po dar vieno "Partizan" tritaškio katalonų persvara ištirpo iki 9 taškų (78-69). Likus žaisti daugiau nei 3 minutes D.Bertans dar kartą taikliai atakavo iš toli (78-72). Po D.Musli baudos metimų komandas skyrė 4 taškai (78-74). Likus žaisti mažiau nei 2 minutes M.Huertas taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos (80-74), tačiau serbai atsakė tritaškiu (80-77). Likus žaisti minutę brazilas pataikė desperatišką tritaškį baigiantis atakai (80-74). Vėliau D.Gordonas ir M.Huertas apsikeitė tolimais metimais (83-77). Likus žaisti 36 sekundes "Partizan" baudų metimais sumažino atsilikimą iki 2 taškų (84-82). Likus žaisti 10 sekundžių N.Jawai pataikė 1 baudos metimą (85-82). Varžovai nesugebėjo surengti paskutinės tikslios atakos ir Barselona iškovojo pergalę 85-82.

Šarūnas Jasikevičius per 7 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/2 baudos), išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Marcelinho Huertas 24, Nathanas Jawai 16, Juanas Carlosas Navarro 15, Victoras Sada ir C.J. Wallace'as 6, Šarūnas Jasikevičius ir Ante Tomičius 4, Erazemas Lorbekas ir Xavieras Rabaseda 3, Marko Todorovičius ir Alexas Abrinesas 2 taškai;

Belgrado "Partizan": Davisas Bertans 17, Dejanas Musli 14, Leo Westermannas 13, Vladimiras Lučičius 9, Draganas Milosavljevičius ir Danilo Andusičius 7, Drew Gordonas 5, Torey Thomasas ir Nikola Milutinovas 4, Djordje Gagičius 2 taškai;