*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Barselona patyrė trečiąjį pralaimėjimą Ispanijoje

2012-11-04
Barselonos "FC Barcelona Regal" su Šarūnu Jasikevičiumi patyrė trečiąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate. Šalies nugalėtojai 6-ojo turo rungtynėse išvykoje 69-80 nusileido Vitorijos "Caja Laboral" krepšininkams. Sekančias rungtynes Ispanijos pirmenybėse katalonai žais kitą sekmadienį namuose prieš Manresos komandą.

Rungtynės prasidėjo netaikliais abiejų ekipų metimais, o pirmuosius taškus pelnė Milka Bjelica (2-0). Katalonų taškų sąskaitą atidarė Juanas Carlosas Navarro pataikęs tritaškį (2-3). Sužaidus beveik 3 minutes Marcelinho Huertas pridėjo dvitaškį (2-5), sužaidus 4 minutes brazilas pataikė ir tolimą metimą (2-8). Baigiant įpusėti kėliniui Maciejus Lampe ir Erazemas Lorbekas apsikeitė dvitaškiais (4-10), o įpusėjus kėliniui Barselonos slovėnas pataikė tritaškį (4-13). Likus žaisti 4 minutes Carlosas Cabezas ir J.C.Navarro apsikeitė taikliais tritaškiais (9-16). Likus žaisti 2 minutes Nathanas Jawai pelnė du taškus iš po krepšio (11-18), o vėliau pasižymėjo ir E.Lorbekas (11-20). Paskutinė kėlinio minutė prasidėjo Brado Olesono dėjimu, o likus žaisti daugiau nei 30 sekundžių į aikštelę pirmą kartą išbėgo Šarūnas Jasikevičius (15-20). Pirmasis kėlinys baigėsi "FC Barcelona Regal" ekipai pirmaujant 20-17.

Antrojo kėlinio pradžioje Š.Jasikevičius prasižengė stabdydamas varžovų ataką, o po Triboro Pleiso ir Fabieno Causeuro dėjimo į priekį išsiveržė "Caja Laboral" ekipa (21-20). Sužaidus 2 minutes du sunkius taškus pelnė Ante Tomičius (23-22), sužaidus 3 minutes V.Sada įkirtęs į baudos aikštelę gavo tikslų perdavimą ir pelnė du lengvus taškus (25-24). Sužaidus 4 minutes Vitorijos klubas surenggė dvi tikslias atakas ir įgijo 5 taškų persvarą (29-24). Įpusėjus kėliniui F. San Emeterio ir E.Lorbekas apsikeitė dvitaškiais (31-26). Likus žaisti 4 minutes N.Jawai pridėjo du taškus (33-28), o šeimininkai atsakė T.Rochestie taškais (35-28). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes N.Jawai sudrebino varžovų krepšį galingu dėjimu ir sumažino Barselonos deficitą iki 3 taškų (35-32). Likus žaisti 2 minutes M.Lape atsiligino katalonams dėjimu iš viršaus (37-32). Likus žaisti pusantros minutės J.C.Navarro įsmeigė tritaškį, tačiau tuo pačiu atsakė B.Olesonas (42-35). Kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė dar vieną tikslią ataką, o Vitorijos klubas po dviejų kėlinių pirmavo 44-35.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo M.Lampes dviem taškais po kurių "Caja Laboral" persvara tapo dviženklė (46-35). J.C.Navarro į tai atsakė dvitaškiu (46-37), vėliau varžovų ekipos lenkas įsmeigė ir tolimą metimą. Katalonai po 6 iš eilės Erazemo Lorbeko taškų sumažino deficitą iki 6 taškų (49-43). Sužaidus 3 su puse minutės B.Olesonas įsmeigė tritaškį, o A.Tomičius atsakė dėjimu (52-45). Baigiant įpusėti kėliniui Olesonas dvitaškiu sugrąžino Vitorijos klubui dviženklę persvarą (56-45). Likus žaisti 3 minutes A.Tomičius pelnė du taškus (58-49), vėliau ir Sada pridėjo dvitaškį (59-51). Likus žaisti mažiau nei 2 minutes į aikštelę sugrįžo Š.Jasikevičius. Paskutinę kėlinio minutę C.J. Wallace'as pelnė du taškus ir pataikė 1 baudos metimą, tačiau "FC Barcelona Regal" po trijų kėlinių atsilikinėjo 54-60.

Lemiamo kėlinio pirmose minutėse Šarūnas Jasikevičius pelnė du taškus (60-56), o šeimininkai į tai atsakė spurtu 6-2 (66-58). Sužaidus daugiau nei 3 minutes M.Huertas pakabino kamuolį N.Jawai, kurį jis įdėjo iš viršaus (66-60). Sužaidus daugiau nei 4 minutes M.Huertas įsmeigė tritaškį ir sumažino Barselonos deficitą iki 5 taškų (68-63). Baigiant įpusėti kėliniui B.Olesonas pataikė iš vidutinio nuotolio (70-63), o įpusėjus kėliniui San Emeterio tolimu šūviu atstatė dviženklę persvarą "Caja Laboral" komandai (73-63). Likus žaisti 4 minutes M.Lape užbaigė ataką galingu dėjimu (75-63), likus žaisti 3 minutes E.Lorbekas pridėjo du taškus katalonų ekipai. Likus žaisti 2 minutes M.Lampė pelnė du taškus, o po dar dviejų lenko taškų šeimininkų persvara išaugo iki 14 taškų (79-65). Kėliniui baigiantis A.Tomičius pridėjo 4 taškus, tačiau rungtynes 80-69 laimėjo Vitorijos krepšininkai.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 11 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), 2 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Vitorijos "Caja Laboral": Fernando San Emeterio ir Maciejus Lampe 15, Bradas Olesonas 12, Carlosas Cabezas 10, Tiboras Pleissas 8, Nemanja Bjelica 6, Andresas Nocioni, Tayloras Rochestie ir Fabienas Causeuras 4, Milko Bjelica 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona Regal": Erazemas Lorbekas 17, Juanas Carlosas Navarro 14, Ante Tomičius 10, Nathanas Jawai 8, Marcelinho Huertas 7, Victoras Sada ir Joe Inglesas 4, C.J.Wallace'as 3, Šarūnas Jasikevičius 2 taškai;