Barselona išvargo pergalę Fuenlabradoje

2012-11-18
Barselonos "FC Barcelona Regal" iškovojo penktąją pergalę Ispanijos čempionate. Katalonai 8-ojo turo rungtynėse išvykoje po nelengvos kovos 79-76 nugalėjo Fuenlabrados "Mad-Croc" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius nebuvo registruotas šiam mačui.

Rungtynės prasidėjo gražiu Marcelinho Huerto reidu į baudos aikštelę ir atlikęs verpstę pelnė du taškus (0-2), vėliau brazilas dar kartą pasižymėjo (0-4). Sužaidus 2 minutes Nathano Jawai metimą neleistinai numušė varžovai (0-6), sužaidus 3 minutes pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Serii Gladyras (2-6). Katalonai į tai atsakė Pete'O Mickealo ir Erazemo Lorbeko tritaškiais (4-12). Įpusėjus kėliniui E.Lorbekas pataikė iš vidutinio nuotolio (6-14), o varžovai atsakė tolimu metimu (9-14). Likus žaisti 3 minutes N.Jawai baudų metimais padidino Barselonos persvarą iki dviženklio skaičiaus (8-19). Likus žaisti 2 minutes J.C.Navarro firminiu stiliumi pelnė du taškus (10-21), po minutės Xavieras Rabaseda pataikė iš toli (10-24). Paskutinę kėlinio minutę Victoras Sada įdėjo kamuolį iš viršaus, o "FC Barcelona Regal" po pirmojo kėlinio pirmavo 26-15.

Antrojo ketvirtčio pradžioje Javieras Vega pelnė du sunkius taškus (17-26), katalonai į tai atsakė X.Rabasedos tritaškiu (17-29). Sužaidus daugiau nei 2 minutes Ante Tomičius pataisė netaiklų komandos draugo metimą (17-31), Fuenlabrados krepšininkai atsakė tolimu metimu (20-31). Sužaidus daugiau nei 4 minutes Ch.Garcia pataikė dvitaškį (22-33), likus žaist 4 minutes amerikietis pridėjo dar du taškus ir sumažino "Mad-Croc" deficitą iki 9 taškų (24-33). Likus žaisti daugiau nei 3 minutes S.Gladyras sudrebino Barselonos krepšį dėjimu (26-35). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes šeimininkai pridėjo dar du taškus, o N.Jawai išrašė bloką (28-36). Likus žaisti 2 minutes J.C.Navarro įsmeigė tritaškį (28-39). Paskutinę kėlinio minutę J.Colomas pataikė tritaškį (31-39), kėliniui baigiantis tolimą metimą pridėjo ir E.Lorbekas. Po dviejų kėlinių Barselona pirmavo 42-34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Fuenlabrados ekipos tritaškiu (36-42), o po Jameso Feldeino dvitaškio šeimininkų deficitas ištirpo iki 4 taškų (38-42). Barselonos taškų sąskaitą atidarė P.Mickealas (38-44), sužaidus 3 minutes E.Lorbekas pataikė netaiklų P.Mickealo metimą (38-46). Sužaidus 4 minutes P.Mickealas pridėjo dar du taškus (40-48), tuo pačiu atsakė ir J.Colomas. Įpusėjus kėliniui J.Feldein'as pataikė iš vidutinio nuotolio (44-50), likus žaisti 4 minutes J.Colomas sumažino deficitą vėl iki 4 taškų (46-50). J.C.Navarro galėjo padidinti katalonų persvarą iki 8 taškų, tačiau nesugebėjo įmesti iš po krepšio (46-52). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes N.Jawai įdėjo kamuolį iš viršaus (46-54). Po 5 iš eilės šeimininkų taškų "Mad-Croc" deficitas ištirpo iki 3 taškų (51-54). Likus žaisti minutę Ch.Garcia pelnė du taškus ir komandas jau skyrė vos 1 taškas (53-54). Kėliniui baigiantis Ch.Garcia dar dviem taškais išvedė pirmą kartą rungtynėse Fuenlabrados ekipą į priekį (55-54). Po trijų kėlinių priekyje 55-54 buvo "Mad-Croc" krepšininkai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Ch.Garcia pataikė dar vieną metimą (57-54). Likus žaisti minutę E.Lorbekas sumažino deficitą iki minimumo (57-56), tačiau M.Sene atsakė taip pat dviem taškais (59-56). Sužaidus beveik 2 minutes P.Mickelas sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (59-58). Fuenlabrados krepšininkai taip pat atsakė taikliu metimu, o gynyboje blokavo E.Lorbeko metimą. Sužaidus 3 minutes A.Tomičius įdėjo kamuolį iš viršaus (61-60), o M.Sene atsakė dviem taškais iš po krepšio. Sužaidus 4 minutes P.Mickealas pelnė dar du taškus (63-62), o po A.Tomičiaus dėjimo su varžovo pražanga į priekį išsiveržė Barselona (63-65). Likus žaisti daugiau nei 4 minutes J.C.Navarro padvigubino Ispanijos čempionų persvarą (63-67), vėliau "La bomba" realizavo du baudos metimus (63-69). Likus žaisti mažiau nei 3 minutes E.Lorbekas pataikė iš vidutinio nuotolio (63-72), šeimininkai į tai atsakė 4 taškais iš eilės ir deficitas vėl ištirpo iki 5 taškų (67-72). Likus žaisti daugiau nei minutę M.Huertas pataikė abu baudos metimus (67-74), kitoje aikštelės pusėje Ch.Garcia realizavo baudos metimus (69-74). Likus žaisti 48 sekundes S.Gladyra perėmė kamuolį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (71-74). Likus žaisti 22 sekundes J.C.Navarro pataikė abu baudos metimus (71-76). Likus žaisti 16 sekundžių Ch.Garcia įdėjo kamuolį iš viršaus (73-76), šeimininkai bandė staigiai prasižengti, tačiau arbitrai buvo negailestingi ir Ch.Garciai skyrė nesportinę pražangą. J.C.Navarro tuo pasinaudojęs sumetė baudos metimus ir atvedė Barseloną į penktąją pergalę 79-76.

Fuenlabrados "Mad-Croc": Charlesas Garcia 23, Joaquimas Colomas 13, Jamesas Feldeine'as 12, Sergii Gladyras 8, Saeras Sene ir Alvaro Munozas 6, Leonardo Mainoldi 5, Javieras Vega 3 taškai;
Barselonos "FC Barcelona Regal": Pete'as Mickealas, Erazemas Lorbekas ir Juanas Carlosas Navarro 16, Marcelinho Huertas 9, Ante Tomičius 7, Xavieras Rabaseda 6, Nathanas Jawai 5, C.J. Wallace'as ir Victoras Sada 2 taškai;