Badalonoje triuškinanti Barselonos komandos pergalė

2012-12-09
Barselonos "FC Barcelona Regal" komanda kuriai atstovauja Šarūnas Jasikevičius iškovojo 7-ąją pergalę šalies pirmenybėse. Ispanijos čempionai 11-ojo turo rungtynėse išvykoje 78-63 palaužė Badalonos "FIATC Joventut" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius šioms rungtynės nebuvo registruotas. Barselona šiuo metu žengia 6-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynės prasidėjo M.Ehambe tolimu metimu (3-0), o svečiai atsakė Nathano Jawai dviem taškais (3-2). Sužaidus minutę C.J.Wallace'as tritaškiu išvedė Barselonos ekipą į priekį (3-5). Sužaidus 2 minutes M.Huertas pridėjo du taiklius baudos metimus, o C.J.Wallace'as ir Juanas Carlosas Navarro po dvitaškį (3-11). Badalonos krepšininkai į tai atsakė C.Fisherio baudos metimais ir S.Savane dviem taškais. Įpusėjus kėliniui Pete'as Mickeal'as baudų metimais padidino "FC Barcelona Regal" persvarą iki dviženklio skaičiaus (7-18). Paskutinę kėlinio minutę E.Lorbekas ir V.Sada pelnė po du taškus, o katalonai priekyje buvo 26-13.

Antrojo ketvirtčio pradžioje Ante Tomičius pelnė du taškus, tačiau tuo pačiu atsakė P.Tomasas (19-28). Sužaidus 2 minutes E.Lorbekas ir O.Kuzmičius apsikeitė taikliais dvitaškiais (21-31). Po Joe Ingleso tritaškio Barselona įgijo 13 taškų pranašumą (21-34). vėliau abi ekipos daugiau nei dvi minutes šaudė pro šalį, o tylą nutraukė Nathanas Jawai ir S.Savane (25-36). Likus žaisti 3 minutes P.Tomasas dvitaškiu sumažino "FIATC Joventut" atsilikimą iki 7 taškų (29-36). Vėliau sekė sėkmingą šeimininkų atkarpa 6-0 ir deficitas ištirpo iki minimumo (35-36). Svečiai iš Barselonos į tokį varžovų spurtą atsakė atkarpa 2-6 ir po dviejų kėlinių pirmavo 42-38.

Trečiojo kėlinio pradžioje Juanas Carlosas Navarro ir Erazemas Lorbekas įsmeigė po tritaškį ir Barselonos persvara vėl šoktelėjo iki dviženklio skaičiaus (38-48). Sužaidus 3 minutes N.Jawai pridėjo 4 taškus iš eilės (38-52). Įpusėjus kėliniui Tony Gaffney ir J.C.Navarro apsikeitė taikliais dvitaškiais (40-54). Dvi minutes abi ekipos ir vėl negalėjo pelnyti taškų, o likus žaisti minutę iki ketvirtčio pabaigos J.Inglesas pelnė du taškus (40-56). Po trijų kėlinių "FC Barcelona Regal" pirmavo 56-40.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Pete'o Mickealo solo pasirodymu. Po 6 iš eilės amerikiečio taškų svečiai įgijo 19 taškų persvarą (42-61). Sužaidus 3 minutes P.Tomasas pataikė du baudos metimus. Sužaidus 4 minutes Marcelinho Huertas pridėjo du taškus (45-63), o C.Fisheris atsakė tritaškiu (48-63). Įpusėjus kėliniui J.C.Navarro įsmeigė tolimą bombą (50-66), po kelių akimirkų ir Victoras Sada buvo tikslus atakuodamas iš toli (50-69). Likus žaisti mažiau nei 2 minutes J.Inglesas dvitaškiu padidino Ispanijos čempionų persvarą iki rekordinės 21 taško (55-76). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Badalonos krepšininkai, kurie atkarpą laimėjo 8-2, tačiau pergalę 78-63 šventė "FC Barcelona Regal".

Badalonos "FIATC Joventut": Corey Fisheris 15, Manny Quezada 11, Pere Tomasas 10, Albertas Oliveiras 8, Sitapha Savane ir Ognjenas Kuzmičius 6,  Moses'as Ehambe'as 3, Jordi Triasas ir Tony Gaffney 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona Regal": Juanas Carlosas Navarro 12, C.J. Wallace'as ir Pete'as Mickealas 11, Nathanas Jawai 10, Ante Tomičius ir Erazemas Lorbekas 8, Joe Inglesas ir Victoras Sada 7, Marcelinho Huertas 4 taškai;