Š.Jasikevičius vėl neregistruotas, o Barselona šventė pergalę namuose

2012-12-02
Barselonos "FC Barcelona Regal" krepšininkai iškovojo 6-ąją pergalę šalies pirmenybėse. Katalonai 10-ojo turo rungtynėse savo aikštėje 78-64 nugalėjo Sevilijos "Cajasol" ekipą. Šarūnas Jasikevičius šiam mačui ir vėl nebuvo registruotas. Tai jau ketvirtosios rungtynės iš eilės, kai lietuvis nežaidžia Ispanijos pirmenybėse.

Sužaidus daugiau nei minutę pirmajame kėlinyje pirmuosius taškus dvitaškiu su pražanga pelnė Erazemas Lorbekas (3-0). Svečių taškų sąskaitą atidarė Milenko Tepičius (3-2), Barselona taip pat atsakė dviem taškais (5-2). Sužaidus 3 su puse minutės Joe Inglesas pataikė du baudos metimus (7-2). Įpusėjus kėliniui J.Inglesas parsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (10-4). Sevilijos krepšininkai į tai atsakė dviem tiksliomis atakomis ir sumažino deficitą iki 2 taškų (10-8). Tuo tarpu Nathanas Jawai neliko skolingas varžovams ir sudrebino "Cajasol" krepšį galingu dėjimu (12-8). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes M.Tepičius pridėjo dar du taškus svečių ekipai (13-10). Likus žaisti daugiau nei minutę Luka Bogdanovičius tolimu metimu išlygino rezultatą (13-13). Likus žaisti minutę katalonus į priekį išvedė Pete'o Mickealo baudos metimai (15-13). Likus žaisti 12 sekundžių L.Bogdanovičius dar kartą išlygino rezultatą 15-15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo C.J. Wallace'o dvitaškiu (17-15), sužaidus minutę J.C.Navvaro pataikė 1 baudos metimą (18-15), varžovai atsakė L.Bogdanovičiaus dvitaškiu (18-17). Sužaidus daugiau nei 3 minutes J.C.Navarro įsmeigė tolimą metimą (21-17), o vėliau P.Mickealas pridėjo du taškus su pražanga (24-17). Baigiant įpusėti kėliniui Ante Tomičius pelnė du taškus iš po krepšio (26-17). Po J.C.Navarro tritaškio Barselonos persvara pirmą kartą rungtynėse tapo dviženklė (29-19). Likus žaisti 4 minutes Brianas Asbury "Cajasol" ekipai pelnė du taškus (29-21), po minutės M.Tepičius pridėjo dvitaškį su pražanga. Po L.Bogdanovičiaus tritaškio Sevilijos deficitas ištirpo iki 3 taškų (29-26). Likus žaisti 2 minutes katalonų persvara ištirpo iki minimumo (29-28), o M.Tepičius baudų metimais pirmą kartą išvedė "Cajasol" ekipą į priekį (29-30). Paskutinę kėlinio minutę R.Dozieris įdėjo kamuolį į Ispanijos čempionų krepšį (29-32). Po pirmosios rungtynių pusės 32-29 pirmavo Sevilijos krepšininkai.

Trečiojo kėlinio pradžioje R.Dozieris dvitaškiu su pražanga padidino svečių persvarą iki 6 taškų (29-35). Po 6 iš eilės A.Tomičiaus taškų katalonų deficitas ištirpo iki minimumo (34-35). Sužaidus 2 minutes R.Dozieris pridėjo dar du taškus (34-37), tačiau tuo pačiu atsakė ir P.Mickealas. Po E.Lorbeko dviejų taškų priekyje vėl buvo Ispanijos čempionai (38-37). sužaidus 3 minutes J.C.Navarro sumetė baudos metimus (40-37), vėliau ir P.Mickealas realizavo baudos metimus. Įpusėjus kėliniui A.Tomičius pelnė du taškus su pražanga (45-37). Likus žaisti daugiau nei 3 minutes P.Mickealas atsatė dviženklę persvarą katalonams (48-37). Likus žaisti mažiau nei 2 minutes N.Jawai pelnė du taškus (51-40). Kėliniui baigiantis V.Sada ir C.J. Wallace'as pasižymėjo, o Barselona po trijų kėlinių pirmavo 55-45.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo galingu N.Jawai dėjimu (57-45). Vėliau Tomas Satoransky ir J.Inglesas apsikeitė tolimais metimais. Sužaidus 2 minutes Marcelinho Huertas pataikė tritaškį (65-50). Po minutės C.J. Wallce'as pataisė netaiklų J.ingleso mestą metimą (67-54). Sužaidus 4 minutes M.Huertas pataikė iš vidutinio nuotolio (69-56). Įpusėjus kėliniui N.Jawai dar kartą sudrebino varžovų krepšį dėjimu (71-56). Po kelių akimirkų X.Rabaseda įdėjo kamuolį iš viršaus (73-58). Likus žaisti 3 minutes A.Tomičius pelnė du taškus (75-58). Likus žaisti pus antros minutės J.Inglesas įsmeigė tritaškį (78-62). Barselona iškovojo pergalę rezultatu 78-64.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Joe Inglesas ir Ante Tomičius 13, Pete'as Mickealas 11, Juanas Carlosas Navarro 9, C.J. Wallace'as ir Nathanas Jawai 8, Erazemas Lorbekas 7, Marcelinho Huertas 5, Victoras Sada ir Xavieras Rabaseda 2 taškai;

Sevilijos "Cajasol": Luka Bogdanovičius 19, Brianas Asbury ir Tomas Satoransky 13, Milenko Tepičius 10, Robertas Dozieris 7, Ondrejus Balvinas 2 taškai;