Šaras - Lapkričio mėnesio apžvalga |2012|

2012-12-01
Paskutinį rudens mėnesį Šarūnas Jasikevičius iš devynių žaistų Barselonos rungtynių dalyvavo tik šešeriose. Tris paskutinius mačus Ispanijos lygoje lietuvis nebuvo registruotas.

Lapkritį Šaras vidutiniškai rinkdavo po 2,3 taško, atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 0,7 kamuolio ir suklysdavo po 1 kartą per rungtynes.

Lapkričio 1 diena. Barselonos "FC Barcelona Regal" priešpaskutinėse eurolygos pirmojo rato rungtynėse 85-82 savo aikštėje nugalėjo Belgrado "Partizan". Šarūnas Jasikevičius per 7 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/2 baudos), išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.

Lapkričio 4 diena. Katalonai Ispanijos čempionate patyrė trečiąjį pralaimėjimą. Barselonos krepšininkai išvykoje 69-80 nusileido Vitorijos "Caja Laboral" ekipai. Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 11 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), 2 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Lapkričio 8 diena. "FC Barcelona Regal" tapo vienvalde eurolygos D grupės lyderė. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse katalonai išvykoje 81-60 sutriuškino iki tol taip pat be pralaimėjimų žengusią Maskvos CSKA komandą. Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 7 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir išprovokavo 2 varžovo pražangas.

Lapkričio 11 diena. Barselonos krepšininkai Ispanijos čempionato 7-ojo turo rungtynėse 89-47 sutriuškino Manresos "Assignia" ekipą. Šarūnas Jasikevičius šiam mačui nebuvo registruotas.

Lapkričio 15 diena. Ispanijos čempionai užsitikrino vietą eurolygos Top16 etape. Katalonai išvykoje 86-66 sutriuškino Bambergo "Brose Baskets" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per beveik 6 minutes taškų nepelnė (0/1 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.

Lapkričio 18 diena. Barselona po atkaklios kovos šalies pirmenybių 8-ojo turo rungtynėse išvykoje 79-76 palaužė Fuenlabrados "Mad-Croc" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius šiam mačui nebuvo registruotas.

Lapkričio 22 diena. Katalonai iškovojo 7-ąją pergalę eurolygoje. Ispanai antrojoje mačo pusėje įrodė savo pranašumą 90-66 prieš Vilniaus "Lietuvos rytą". Šarūnas Jasikevičius per 6 minutes krepšio neatakavo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.

Lapkričio 25 diena. "FC Barcelona Regal" krepšininkai patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šalies pirmenybėse. Katalonai išvykoje po atkaklios kovos 78-81 nusileido Valensijos "Valencia Basket" komandai. Šarūnas Jasikevičius šiam mačui nebuvo registruotas.

Lapkričio 30 diena. Šarūnas Jasikevičius sužaidė savo geriausias sezono rungtynes, o Barselona eurolygos 8-ojo  turo rungtynėse išvykoje 78-48 sutriuškino Stambulo "Bešiktaš" krepšininkus. Lietuvis per daugiau nei 22 minutes pelnė 8 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.