Eurolygos lyderių dvikovoje - Š.Jasikevičiaus ir "Barcos" triumfas

2021-01-15
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda antrą kartą šiame sezone nugalėjo Eurolygos lyderius iš Maskvos.

Katalonai Rusijos sostinėje 88:75 palaužė CSKA krepšininkus, bei priartėjo prie lyderių. "Barca" šiuo metu turi iškovojusi 14 pergalių, o D.Itoudžio auklėtiniai 15 laimėjimų.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus laukia išvyka į Belgradą, o šį sekmadienį vietiniame fronte dvikova namuose su Madrido "Movistar Estudiantes".

CSKA 25:20 "FC Barcelona"
2' min: Higginsas dviem baudų metimais pelnė pirmuosius taškus (0:2), Milutinovas pelnė taškus baudos aikštelėje (2:2).
3' min: Šengelija atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (4:2), Calathesas išlygino rezultatą (4:4). Milutinovas įmetė 2 baudas (6:4).
4' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (6:6), Calathesas atsakė taškais iš po krepšio (8:6). Higginsas dar kartą pasižymėjo (8:8).
5' min: Kurbanovas įmetė 2 baudas (10:8), Šengelija pridėjo dar du taškus (12:8). Abrinesas atsakė tritaškiu (12:11).
6' min: Jamesas pataikė iš dviejų taškų zonos (14:11), Milutinovas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (16:11).
7' min: Kurbanovas perėmęs kamuolį taip pat sudrebino katalonų krepšį dėjimu (18:11). Abrinesas pataikė antrąjį tritaškį (18:14). Hilliardas pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (20:14).
8' min: Abrinesas taikliai atakavo iš toli (20:17), Šengelija atsakė dviem taškais (23:17).
9' min: Milutinovas pelnė 8-ąjį tašką (25:17), o Calathesas įmetė tritaškį (25:20).

CSKA 41:42 "FC Barcelona"
1' min: Bolomboy'us sumetė dvi baudas (27:20), Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (27:22).
2' min: Strelnieks pelnė du taškus (29:22).
3' min: Strelnieks realizavo dvi baudas (31:22).
4' min: Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (31:24).
5' min: Bolomboy'us baigė ataką "alley-oop" dėjimu (33:24), o Antonovas greitą CSKA ataką užbaigė dar vienu dėjimu (35:24) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės.
6' min: Šmitas realizavo dvi baudas vietoj susižeidusio Martinezo (35:26), Jamesas atsakė tritaškiu (38:26). Abrinesas pelnė taškus iš po krepšio (38:28).
7' min: Šmitas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (38:30), Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (38:32).
8' min: Jamesas įmetė 2 baudas (40:32), Abrinesas atsakė tritaškiu (40:35), Higginsas trimis baudų metimais sumažino "Barcos" deficitą iki 2 taškų (40:38).
9' min: Higginsas dėjimu išlygino rezultatą (40:40).
10' min: Pustovijus persvėrė rezultatą (40:42). Šengelija įmetė 1 baudą (41:42).

CSKA 56:64 "FC Barcelona"
1' min: Milutinovas pataikė iš vidutinio nuotolio (43:42).
2' min: Kurbanovas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Abrinesas realizavo dvi baudas (43:44).
3' min: Calathesas pataikė nuo lentos (43:46).
4' min: Higginsas dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (43:48).
5' min: Milutinovas pataikė 1 baudą (44:48).
6' min: Hanga realizavo dvi baudas (44:50).
7' min: Hanga įsmeigė tritaškį (44:53)
8' min: Bolomboy'us pataikė tritaškį (47:53), Jamesas pridėjo dvi baudas (49:53). Martinezas įmetė tolimą metimą (49:56).
9' min: Voigtmannas realizavo dvi baudas (51:56), Kuričius atsakė tritaškiu (51:59). Po Higginso dvitaškio su pražanga "Barcos" persvara tapo dviženklė (51:62).
10' min: Voigtmannas pataikė iš toli (54:62), Jamesas pridėjo dvitaškį (56:62). Hanga trečiąjį kėlinį užbaigė dviem taškais su pražanga (56:64).

CSKA 75:88 "FC Barcelona"
1' min: Hilliardas pakartotinu bandymu pelnė taškus (58:64).
2' min: Higginsas pelnė 22-ąjį tašką (58:66).
3' min: Martinezas pataikė dvitaškį su bauda (58:69), Hilliardas pelnė du sunkius taškus (60:69).
4' min: Hilliardas pridėjo dar du taškus (62:69), Calathesas atsakė tritaškiu (62:72).
5' min: Calathesas įsmeigė dar vieną tritaškį (62:75). Milutinovas pataikė 2 baudas (64:75), o Calathesas atsakė dviem taškais (64:77).
6' min: Hilliardas pelnė 10-ąjį tašką (66:77).
7' min: Oriola realizavo dvi baudas (66:79), Milutinovas baigė ataką dėjimu (68:79).
8' min: Šengelija įmetė 1 baudą (70:79), Higginsas pataikė dvitaškį su bauda (70:82). Jamesas pelnė du taškus (72:82).
9' min: Jamesas pelnė du taškus su pražanga (75:82), Abrinesas atsakė tritaškiu (75:85).
10' min: Bolmaro tritaškiu uždarė rungtynes (75:88).

Maskvos CSKA: Mike'as Jamesas 18, Nikola Milutinovas 15, Darrunas Hilliardas ir Tornike Šengelija 10, Joelis Bolomboy'us 7, Johannesas Voigtmannas 5, Janis Strelnieks ir Nikita Kurbanovas 4, Semenas Antonovas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 25, Alexas Abrinesas 19, Nickas Calathesas 13, Adamas Hanga 7, Sergi Martínezas 6, Kyle'as Kuričius 5, Rolandas Šmitas ir Pierre'as Oriola 4, Leandro Bolmaro 3, Artiomas Pustovijus 2 taškai;