Fantastiškai iš toli atakavusi "Barca" sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

2021-01-24
Barselonos krepšininkai Ispanijos čempionate įsirašė eilinę pergalę prieš vienus iš čempionato autsaiderius.

Šarūno Jasikevičiaus vadovauja "Barca" 21-ojo turo rungtynėse 110:68 išvykoje sutriuškino San Sebatiano "Acunsa GBC" komandą.

Katalonams, tai buvo 16-oji pergalė šalies pirmenybėse.

"Barca" šiose rungtynėse fantastiškai atakavo iš trijų taškų zonos. Iš viso Š.Jasikevičiaus auklėtiniai įsmeigė 15 tritaškių, o pataikymas siekė 65 proc. Barselonos krepšininkai įmetę 110 taškų sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. "Barca" šį sezoną jau antrą kartą sutriuškino varžovus 42 taškų skirtumu. Pirmą kartą, tai padarė namuose prieš "Fenerbahce" (97:55).

Kitą savaitę "FC Barcelona" klubo laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Antradienį dvikova Katalonijos sostinėje prieš "Zenit", o ketvirtadienį mačas Pirėjuje. Savaitės pabaigoje susitikimas su Mursijos krepšininkais.

"Acunsa GBC" 21:28 "FC Barcelona"
1' min: Mirotičius tritaškiu pelnė pirmuosius taškus (0:3).
2' min: Higginsas įmetė du taškus su pražanga (0:6), Okouo atsakė tuo pačiu (3:6).
3' min: Tomasas tolimu metimu išlygino rezultatą (6:6).
4' min: Kuričius pataikė tritaškį (6:9).
5' min: Mirotičius pasižymėjo iš po krepšio (6:11), Bolmaro pridėjo tritaškį (6:14). Radončičius pelnė du taškus (8:14).
6' min: Kuričius įsmeigė du tritaškius iš eilės (8:20).
7' min: Tomasas ir Dee pelnė po du taškus (12:20). Kuričius pataikė savo 4-ąjį tritaškį (12:23).
8' min: Radončičius pelnė taškus baudos aikštelėje (14:23). Dee realizavo dvi baudas (16:23).
9' min: Španas įmetė tritaškį (19:23).
10' min: Bolmaro atsakė tuo pačiu (19:25), Radončičius pelnė taškus iš po krepšio (21:25), o Šmitas pridėjo dar vieną tolimą metimą (21:28).

"Acunsa GBC" 36:62 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (21:30), o vėliau baigė ataką dėjimu (21:32).
2' min: Magarity pataikė dvi baudas (22:32), Daviesas baudų metimais pelnė 6-ąjį tašką iš eilės (23:34).
3' min: Dee pataikė tritaškį (26:34), Daviesas pridėjo du taškus (26:36).
4' min: Hanga pelnė du taškus su pražanga (26:39)., o vėliau įsmeigė tritaškį (26:42).
5' min: Oriola pataikė iš po krepšio (26:44). Faggiano pataikė iš vidutinio nuotolio (28:44). Westermannas įsmeigė tritaškį (28:47).
6' min: Carlsonas pelnė du taškus (30:47), Oriola neleistinai numušė kamuolį varžovų atakos metu (32:47).
7' min: Martinezas pataikė tolimą metimą (32:50).
8' min: Oriola ir Pustovijus pridėjo po du taškus (32:54). Marcelo Nicola buvo nubaustas technine pražanga. Carlsonas įmetė dvi baudas (34:54). Pustovijus pelnė dar du taškus (34:56).
9' min: Tomasas pataikė iš vidutinio nuotolio (36:56), Martinezas atsakė tritaškiu (36:59).
10' min: Bolmaro įmeigė dar vieną tritaškį (36:62).

"Acunsa GBC" 52:94 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (36:64).
2' min: Calathesas baigė tikslią katalonų greitą ataką (36:66).
3' min: Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio, o Carlsonas atsakė taškais iš po krepšio (38:68). Daviesas pelnė dar du taškus (38:70), Španas atsakė tritaškiu (41:70).
4' min: Daviesas pelnė 14-ąjį tašką (41:72). Martinezas surengė tikslią greitą ataką (41:74). Radončičius pelnė taškus su pražanga (43:74).
5' min: Daviesas pridėjo du taškus (43:76), Higginsas įsmeigė tritaškį (43:79).
6' min: Carlsonas pataikė iš toli (46:79), Mirotičius atsakė dviem taškais (46:81). Radončičius pridėjo du taškus (48:81).
7' min: Mirotičius sumetė tris baudas (49:84).
8' min: Pustovijus pelnė taškus baudos aikštelėje (49:86).
9' min: Šmitas pelnė taškus su pražanga (49:88), Kuričius pridėjo dvitaškį (49:90).
10' min: Tomasas pataikė iš toli, o Pustovijus atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (52:92). Ukrainietis dviem taškais baigė trečiąjį kėlinį (52:94).

"Acunsa GBC" 68:110 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pelnė du kurioziškus taškus (52:96).
2' min: Magarity pasižymėjo iš po krepšio (54:96).
3' min: Dee pataikė iš toli (57:96).
4' min: Motos pridėjo tritaškį (60:96).
5' min: Motos pelnė du taškus (62:96).
6' min: Oriola pataikė dvitaškį (62:98), Martinezas dėjimu pelnė 100-ąjį "Barcos" tašką (62:100).
8' min: Oriola pridėjo dar du taškus (62:102), o Westermannas įsmeigė tritaškį (62:105)
9' min: Oriola pelnė dar du taškus (65:107).
10' min: Oriola įsmeigė tritaškį (65:110), Faggiano atsakė dviem taškais su pražanga (68:110).

San Sebastiano "Acunsa GBC": Dino Radončičius 11, Johnny Dee ir Pere'as Tomasas 10, Mike'as Carlsonas 9, Lucasas Faggiano ir Williamas Magarity 7, Janas Španas 6, Mikelis Motos 5, Viny Okouo 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 18, Kyle'as Kuričius 14, Pierre'as Oriola 13, Nikola Mirotičius 12, Artiomas Pustovijus ir Sergi Martínezas 10, Leandro Bolmaro 8, Leo Westermannas, Adamas Hanga ir Cory Higginsas 6, Rolandas Šmitas 5, Nickas Calathesas 2 taškai;