Pangoso tritaškis neleido "Barcai" atsirevanšuoti "Zenit" komandai didesniu skirtumu

2021-01-27
Eurolygos lyderiai atsirevanšavo "Zenit" komandai už pralaimėjimą pirmąjame rate, tačiau nepavyko to padaryti didesniu skirtumu.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 85:81 pranoko X.Pascualio treniruojamą Sakt Peterburgo "Zenit" ekipą ir įsirašė 16-ąją pergalę.

Katalonai pirmąjį susitikimą Rusijoje buvo pralaimėję 4 taškais (70:74).

Ketvirtadienį Pirėjuje "FC Barcelona" ekipos laukia antrasis šios dvigubos Eurolygos savaitės mačas.

"FC Barcelona" 16:14 "Zenit"
2' min: Pangosas dvitaškiu pelnė pirmuosius rungtynių taškus (0:2).
3' min: Abrinesas pataikė tritaškį (3:2), Thomasas atsakė dviem taškais (3:4). Ponitka greitoje atakoje pelnė taškus (3:6).
4' min: Mirotičius tritaškiu išlygino rezultatą (6:6).
5' min: Mirotičius sumetė abi baudas (8:6).
6' min: Higginsas baigė ataką galingu dėjimu (10:6).
7' min: Oriola pelnė du taškus iš po krepšio (12:6), Baronas atsakė tolimu metimu (12:9).
8' min: Ponitka tritaškiu išlygino rezultatą (12:12).
9' min: Gudaitis pelnė du taškus baudos aikštelėje (12:14), Higginsas atsakė dviem baudomis (14:14). Šmitas sudrebino krepšį dėjimu (16:14).

"FC Barcelona" 44:33 "Zenit"
1' min: Daviesas pelnė du taškus (18:14), Gudaitis atsakė dviem taškais su bauda (18:17).
2' min: Ponitka antru bandymu pelnė du taškus (18:19). Daviesas įmetė 1 baudą (19:19).
3' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (22:19).
4' min: Gudaitis sudrebino krepšį dėjimu (22:21), dėjimu atsakė ir Daviesas po perimto kamuolio (24:21).
5' min: Kuričius pataikė antrąjį tritaškį (27:21). Hollinsas pataikė 1 baudą (27:22), Kuričius pataikė dvitaškį (29:22).
6' min: Oriola po Calatheso pakabinto kamuolio pelnė du taškus (31:22). Thomas baigė ataką dėjimu (31:24), Kuričius atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (33:24).
7' min: Pangosas pataikė tritaškį (33:27), tuo pačiu atsakė Kuričius (36:27).
8' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (38:27). Pangosas įmetė 1 baudą (38:28).
9' min: Higginsas atsakė  dviem baudomis (40:28). Baronas pataikė tritaškį (40:31), Higginsas pasižymėjo įsiveržęs į baudos aikštelę (42:31).
10' min: Calatheso metimą neleistinai numušė varžovai (44:31). Gudaitis sumetė abi baudas (44:33).

"FC Barcelona" 69:50 "Zenit"
1' min: Gudaitis pataikė 1 baudą (44:34).
2' min: Calathesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (46:34), o Higginsas baigė greitą katalonų ataką (48:34).
3' min: Mirotičius realizavo tris baudas (51:34).
4' min: Daviesas pasižymėjo baudos aikštelėje (53:34). Gudaitis vėl pataikė tik 1 baudą (53:35), Riversas pridėjo tritaškį (53:38).
5' min: Calathesas pelnė du taškus (55:38), Hollinsas atsakė tolimu metimu (55:41).
6' min: Daviesas pataikė iš po krepšio (57:41), Pangosas pelnė du greitus rusų taškus (57:43).
7' min: Calathesas pridėjo dar du taškus (59:43), Kuričius pasižymėjo iš po krepšio (61:43).
8' min: Thomasas įmetė dvi baudas (61:45), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (63:45). Fridzonas realizavo dvi baudas (63:47), tuo pačiu atsakė Hanga (65:47).
9' min: Zubkovas pataikė tritaškį (65:50), Pascualis užsidirbo techninę pražangą (66:50).
10' min: Westermannas tolimu metimu uždarė trečiąjį kėlinį (69:50).

"FC Barcelona" 85:81 "Zenit"
1' min: Baronas pataikė dvi baudas (69:52).
2' min: Fridzonas įmetė tritaškį (69:55).
3' min: Baronas pasižymėjo iš po krepšio (69:57).
4' min: Ponitka realizavo dvi baudas (69:59).
5' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (71:59), Higginsas baigė greitą katalonų ataką (73:59).
6' min: Zubkovas įsmeigė tritaškį (73:62).
7' min: Zubkovas pataikė trečiąjį savo tritaškį (73:65).
8' min: Ponitka įmetė 1 baudą (73:66), Calathesas atsakė taip pat 1 taiklia bauda (74:66). Gudaitis sumetė abi baudas (74:68). Daviesas įmušė kamuolį į krepšį su pražanga (77:68).
9' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (79:68). Mirotičius pasižymėjo baudos aikštelėje (81:68). Zubkovas pataikė iš toli (81:71).
10' min: Zubkovas pataikė savo penktąjį tritaškį (81:74). Gudaitis realizavo dvi baudas (81:76), Higginsas atsakė taip pat dviem baudomis (82:76). Pangosas įmetė dvi baudas (83:78), Mirotičius taip pat pataikė dvi (85:78). Pangosas tritaškiu baigė rungtynes (85:81).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 18, Kyle'as Kuričius 16, Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius 14, Nickas Calathesas 9, Pierre'as Oriola 4, Leo Westermannas ir Alexas Abrinesas 3, Adamas Hanga ir Rolandas Šmitas 2 taškai;

Sankt Peterburgo "Zenit": Andrejus Zubkovas ir Artūras Gudaitis 15, Kevinas Pangosas 13, Billy Baronas ir Mateušas Ponitka 10, Willas Thomasas 6, Vitalijus Fridzonas 5, Austinas Hollinsas 4, KC. Riversas 3 taškai;