*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Jasikevičiaus auklėtiniai pirmąjį Ispanijos lygos ratą baigė įtikinama pergale Manresoje

2021-01-09
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda pergale baigė pirmąjį Ispanijos čempionato reguliariojo sezono ratą.

Barselonos ekipa 19-ojo turo rungtynėse 99:76 išvykoje pranoko Manresos BAXI krepšininkus.

"Barca" su 15 pergalių ir 3 pralaimėjimais šiuo metu žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tenerifės krepšininkai rytoj pasiekę pergalę prieš lygos autsaiderę "Acunsa GBC" pasivytų Barselonos klubą.

"FC Barcelona" vertėsi be traumuotų Brandono Davieso ir Victoro Clavero, dėl asmeninių priežasčių nežaidžiančio Nikola Mirotičiaus, bei Rolando Šmito, kuriam šiandien gimė sūnus.

Sužaidus visas 19-ojo turo rungtynes paaiškės ir visi Ispanijos taurės dalyviai. "Barca" jau ankščiau užsitikrino vietą tarp 8 geriausių komandų, kurios vasario 11-14 dienomis Madride kovos dėl pirmojo sezono trofėjaus.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus laukia dvejos Eurolygos rungtynės Rusijoje. Antradienį dvikova su Rimo Kurtinaičio vadovaujama "Khimki", o penktadienį akistata su lygos lydere - Maskvos CSKA. Savaitgalį vietiniame fronte lauks namų mačas su "Movistar Estudiantes" komanda.

1 kėlinys
BAXI 13:22 "FC Barcelona"
1' min: Calathesas pelnė pirmuosius rungtyių taškus (0:2).
2' min: Calathesas pasižymėjo dar kartą (0:4), Eathertonas atsakė taip pat dviem taškais (2:4).
3' min: Higginsas pelnė 4 taškus iš eilės (2:8).
4' min: Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga (4:8).
5' min: Pustovijus įmetė dvi baudas (4:10).
6' min: Higginsas realizavo abi baudas (4:12), vėliau pridėjo savo 8-ąjį tašką (4:14).
7' min: Perezas pelnė du taškus su pražanga (7:14), Abrinesas pasižymėjo iš po krepšio (7:16).
8' min: Oriola pataikė dvi baudas (7:18), Sajus atsakė 1 taiklia bauda (9:18). Hanga reidu į baudos aikštelę pelnė du taškus (9:20).
9' min: Higginsas ir Sajus apsikeitė tiksliomis atakomis (11:22).
10' min: Sajus pelnė dar du taškus (13:22).

2 kėlinys
BAXI 38:49 "FC Barcelona"
1' min: Sajus pelnė du taškus su pražanga (16:22), Hinrichsas perėmęs kamuolį pelnė du taškus (18:22).
2' min: Janningas įsmeigė tritaškį ir sumažinęs Manresos deficitą iki 1 taško privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šaro (21:22).
3' min: Pustovijus pelnė 4 taškus iš eilės (21:26).
4' min: Tabu pataikė tritaškį (24:26), Calathesas atsakė tuo pačiu (24:29). Sajus pataikė iš vidutinio nuotolio (26:29). Martinezas įmetė dvi baudas (26:31).
5' min: Janningas pataikė antrąjį savo tritaškį (29:31).
6' min: Pustovijus įvertė taškus iš po krepšio (29:33), Eathertonas pataikė iš vidutinio nuotolio (31:33). Calathesas pelnė savo 9-ąjį tašką (31:35).
7' min: Martinezas baigė tikslią greitą "Barcos" ataką (31:37), Vauletas pelnė du taškus (33:37). Abrinesas įsmeigė tritaškį (33:40).
8' min: R.Martinezas pataikė iš toli (36:40).
9' min: R.Martinezas užsidirbo techninę pražangą, o Kuričius įmetė baudą (36:41). Kuričius pridėjo du taškus (36:43), tuo pačiu atsakė Janningas (38:43).
10' min: Kuričius įsmeigė du tritaškius (38:49).

3 kėlinys
BAXI 57:73 "FC Barcelona"
1' min: Vauletas po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (40:49).
2' min: Higginsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (40:51).
3' min: Oriola pasižymėjo iš po krepšio (40:53), Janningas atsakė tritaškiu (43:53).
4' min: Higginsas įmetė du taškus su pražanga (43:56), Kuričius greitoje atakoje pelnė du taškus (43:58).
5' min: Vauletas pelnė 4 taškus iš eilės (47:58).
6' min: Kuričius vėl greitoje atakoje pasižymėjo (47:60).
7' min: Kuričius pelnė savo 15-ąjį tašką (47:62), Vauletas pataikė iš po krepšio (49:62).
8' min: Vauletas įmetė 1 baudą (50:62), Kuričius dar kartą taikliai atakavo iš toli (50:65). Sajus pataikė 1 baudą (51:65).
9' min: Kuričius pelnė 20-ąjį tašką (51:67). Perezas realizavo dvi baudas (53:67), Pustovijus pasižymėjo iš po krepšio (53:69). Perezas pridėjo dar 1 baudą, o Janningas tritaškį (57:69).
10' min: Kuričius ir Abrinesas pataikė po dvi baudas (57:73).

4 kėlinys
BAXI 76:99 "FC Barcelona"
1' min: Calathesas pelnė taškus iš po krepšio, o Tabu atskė tritaškiu (59:75). Kuričius pridėjo dar du taškus (59:77).
2' min: Pustovijus pelnė taškus baudos aikštelėje (59:79), Eathertonas pataikė iš vidutinio nuotolio (61:79)
3' min: antrąją techninę užsidirbęs R.Martinezas buvo priverstas palikti aikštelę. Kuričius realizavo baudos metimą (61:80). Pustovijus atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (61:82).
4' min: Vauletas geritą Manresos ataką baigė dėjimu (63:82).
5' min: Bolmaro įmetė dvi baudas (63:84).
6' min: Bolmaro gražiu individualiu meistriškumu pelnė du taškus (63:86), o vėliau pridėjo 1 baudą (63:87).
7' min: Oriola pelnė taškus baudos aikštelėje (63:89).
8' min: Sima pelnė du taškus su pražanga (69:89), Martinezas atsakė dviem taškais (69:91). Sima pataikė 1 baudą (70:91).
9' min: Sima baigė ataką galingu dėjimu (72:91), Martinezas atsakė dviem baudomis (72:93). Janningas pataikė iš vidutinio nuotolio (74:93), Bolmaro įsmeigė tritaškį (74:96).
10' min: Sima pridėjo du taškus, o Balmaro pataikė dar vieną tritaškį (76:99).

Manresos BAXI: Mattas Janningas 16, Juampi Vauletas 13, Martynas Sajus 12, Dani Perezas ir Yankuba Sima 8, Scottas Eathertonas 6, Sethas Hinrichsas ir Jonathanas Tabu 5, Rafa Martinezas 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 25, Cory Higginsas 15, Artiomas Pustovijus 14, Leandro Bolmaro ir Nickas Calathesas 11, Sergi Martínezas 8, Alexas Abrinesas 7, Pierre'as Oriola 6, Adamas Hanga 2 taškai;