Pergalė Belgrade "Barcai" leido pakilti į pirmąją vietą

2021-01-22
Barselonas krepšininkai šiais metais ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda išvykoje 72:60 įveikė Belgrado "Crvena Zvezda" krepšininkus ir įsirašė 15-ąją pergalę Eurolygoje, bei 4-ąją paeiliui.

Po šio laimėjimo "Barca" pergalių skaičiumi pasivijo Maskvos CSKA klubą.

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Antradienį Katalonijoje Šaro dvikova su X.Pascualiu, o ketvirtadienį mačas Pirėjuje. Šį sekmadienį "Barcos" dar laukia Ispanijos lygos rungtynės San Sebastiane.

"Crvena Zvezda" 11:21 "FC Barcelona"
1' min: Oriola pelnė pirmuosius taškus (0:2).
2' min: Higginsas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (0:4).
3' min: Mirotičius pataikė 1 baudą (0:5), Dobričius įmetė tritaškį (3:5). Calathesas pridėjo du taškus (3:7).
4' min: Higginsas dar kartą taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (3:9).
5' min: Mirotičius pataisė netaiklų komandos draugo metimą (3:11). Oriola pelnė du taškus su pražanga (3:14).
6' min: Waldenas įsmeigė tritaškį (6:14).
8' min: Oriola realizavo 1 baudą (6:15), o Šmitas pridėjo tritaškį (6:18). Colomas įmetė dvi baudas (8:18).
9' min: Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (8:20), Westermannas įmetė 1 baudą (8:21).
10' min: Dobričius pataikė antrąjį tritaškį (11:21).

"Crvena Zvezda" 31:35 "FC Barcelona"
2' min: Jagodičius-Kuridža įmetė 1 baudą (12:21), Davidovacas pasižymėjo iš po krepšio (14:21) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės. Abrinesas pataikė iš toli (14:24).
4' min: Calathesas realizavo dvi baudas (14:25).
5' min: Waldenas pataikė tritaškį (17:26), O'Bryantas pridėjo dvi baudas (19:26).
6' min: O'Bryantas dar kartą taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos (21:26).
7' min: Higginsas pataikė dvi baudas (21:28), Loydas pelnė du taškus (23:28). Mirotičius vėl pataikė tik 1 baudą (23:29).
8' min: Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (23:31), Davidovacas atsakė tritaškiu (26:31).
9' min: Loydas pataikė dvitaškį su pražanga (28:31), Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (28:33). Loydas pelnė du sudėtingus taškus (30:33).
10' min: Mirotičius sumetė abi baudas (30:35), Loydas atsakė 1 taiklia bauda (31:35).

"Crvena Zvezda" 45:57 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas pelnė du taškus iš po krepšio (31:37).
2' min: Jagodičius-Kuridža atsakė taip pat dviem taškais (33:37), Calathesas pataikė iš vidutinio nuotolio (33:39).
3' min: Higginsas baigė ataką dėjimu (33:41), Dobričius atsakė dviem taškais (35:41). Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (35:43). Radanovas įmetė 1 baudą (36:43).
4' min: Higginsas pridėjo dar du taškus (36:45). Oriolos metimą neleistinai numušė varžovai (36:47).
6' min: Lažičius įmetė tritaškį (39:47).
7' min: Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga. Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (39:49).
8' min: Colomas pataikė tritaškį (42:49), o vėliau pridėjo 1 baudą (43:49).
9' min: Oriola realizavo dvi baudas (43:51), Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (43:53).
10' min: Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (43:55). Daviesas pataikė dvi baudas (43:57). O'Bryantas užbaigė kėlinį dviem taškais (45:57).

"Crvena Zvezda" 60:72 "FC Barcelona"
1' min: Colomas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Šmitas realizavo 4 baudas iš eilės (45:61).
2' min: Daviesas įmetė 1 baudą (45:62), Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (45:64).
3' min: Daviesas pataikė dvi baudas (45:66).
4' min: Waldenas realizavo dvi baudas (47:66).
5' min: Nnoko pelnė taškus baudos aikštelėje (49:66).
6' min: Dobričius įsmeigė tritaškį (52:66).
7' min: Loydas baigė geritą ataką dviem taškais (64:66).
8' min: Daviesas pelnė du taškus (54:68).
9' min: Davidovacas pasižymėjo iš po krepšio (56:68), Pustovijus atsakė tuo pačiu (56:70).
10' min: Radanovas pelnė 4 taškus iš eilės (60:70), Martinezas pataisė netaiklų Westermanno metimą (60:72).

Belgrado "Crvena Zvezda": Ognjenas Dobričius 11, Jordanas Loydas 9, Corey Waldenas 8, Dejanas Davidovacas 7, Johnny O'Bryantas ir Quino Colomas 6, Aleksa Radanovas 5, Branko Lažičius ir Marko Jagodičius-Kuridža 3, Landry Nnoko 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 14, Pierre'as Oriola 12, Nickas Calathesas 10, Brandonas Daviesas 9, Nikola Mirotičius 6, Alexas Abrinesas 3, Artiomas Pustovijus, Sergi Martínezas ir Kyle'as Kuričius 2, Leo Westermannas 1 taškas;