ŠARAS.vs.Unicaja |2003.02.22|Copa del Rey SemiFinal (19 PTS) (VIDEO)

2021-02-08
Šią savaitę Madride paaiškės Ispanijos taurės laimėtojai. Ta proga visą šią savaitę dėmesį skirsime šioms varžyboms. Penktadienį "Barca" ketvirtfinalyje susitiks su Malagos "Unicaja" komanda.

2003-aisiais metais katalonai su andalūzais susitiko Ispanijos taurės pusfinalyje. "Barca" į pusfinalį pateko įveikdama Madrido "Real" (72:59).

Pirmoje mačo pusėje kova vyko taškas į tašką ir Barselonos krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalią persvarą (39:38). Trečiajame kėlinyje "Unicaja" susikrovė 9 taškų persvarą (53:62). Lemiamame kėlinyje katalonai pasivijo varžovus, o Šaras buvo vienas svarbiausių faktorių.

Likus žaisti 44 sekundes Šaras įsmeigė svarbų tritaškį padidinęs persvarą iki 4 taškų, tačiau varžovai taip pat atsakė tolimu metimu. Malagos krepšininkai turėjo 12 sekundžių išplėšti pergalę, tačiau Risachero metimas buvo netaiklus ir "FC Barcelona" 78:77 iškopė į finalą.

Šaras pusfinalyje pelnė 19 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos) ir atliko 3 rez. perdavimus.