*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

"Barca" Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė pralaimėjimu "Maccabi" komandai

2022-04-07
Barselonos krepšininkams nepavyko uždaryti Eurolygos reguliariojo sezono pergale.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai paskutinėse rungtynėse "Palau Blaugrana" arenoje 80:104 nusileido Tel Avivo "Maccabi" komandai.

Katalonai šiose rungtynėse vertėsi be C.Higginso, B.Davieso, N.Laprovittolos, K.Kuričiaus ir P.Oriolos.

"Barca" iškovojusi 21 pergalę ir patyrusi 7 pralaimėjimus tapo reguliariojo sezono nugalėtoja.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių Šaro auklėtinių lauks Miuncheno "FC Bayern" ekipos barjeras. Atkrintamosios startuoja balandžio 19-ąją.

Įpusėjus kėliniui Mirotičius tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (15:14), tačiau "Maccabi" atsakė dviem tolimais metimais (15:20). Po pirmojo kėlinio katalonai turėjo 4 taškų deficitą (23:27).

Antrąjį kėlinį Tel Avivo krepšininkai pradėjo 5 taškais be atsako ir Šaras iškart paprašė minutės pertraukėlės (23:32). Katalonai Abrineso pastangomis sumažino atsilikimą (36:42). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, o Wilbekinas pirmąją pusę uždarė taikliu metimu iš vidurio aikštės (46:57).

Po ilgosios pertraukos Šaro auklėtiniai suintensyvino gynybą ir pradėjo mažinti deficitą (56:61). Vis dėlto svečiai neprisileido arčiau "Barcos" ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų pranašumą (68:76).

Ketvirtąjį kėlinį "Maccabi" vėl sėkmingiau pradėjo ir susigrąžino dviženklę persvarą (70:81). Įpusėjus kėliniui Zivas įsmeigė tritaškį (74:91). Likus žaisti 1 minutę katalonų deficitas išaugo iki 26 taškų (78:104). "Barca" pralaimėjo rungtynes rezultatu 80:104.

Šį sekmadienį katalonų Ispanijos lygoje laukia "El Clasico" dvikova namuose.

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 17, Nikola Mirotičius 13, Nigelis Hayesas-Davisas, Jamesas Nnaji ir Sergi Martinezas 8, Nickas Calathesas, Dante Exumas ir Rokas Jokubaitis 6, Sertačas Šanli 4, Michaelas Caicedo ir Rolandas Šmitas 2 taškai;

Tel Avivo "Maccabi": Scottie Wilbekinas 20, Jamesas Nunnally 18, Romanas Sorkinas 13, Derrickas Williamsas 12, Keenanas Evansas 11, Jalenas Reynoldsas 9, Angelo Caloiaro, Iftahas Zivas ir Khyri Thomasas 7 taškai;