Š.Jasikevičius su "Barca" atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto

2022-04-27
Šarūną Jasikevičių ir "FC Barcelona" komandą nuo Eurolygos finalo ketverto skiria tik viena pergalė.

Katalonai trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Miunchene 75:66 įveikė "FC Bayern" klubą ir persvėrė serijos rezultatą iki trijų pergalių 2-1.

Jau šį penktadienį Vokietijoje Barselonos krepšininkai turės galimybę uždaryti šią seriją.

Laprovittola dviem tritaškiais atidarė rungtynes (0:6), baigiant įpusėti kėliniui argentinietis įsmeigė dar vieną tolimą metimą ir "Barcos" persvara tapo dviženklė (5:16). Likus žaisti minutę Jaramazas sumažino šeimininkų deficitą iki 5 taškų (17:22), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė katalonai 17:26.

Antrojo kėlinio pradžioje Daviesas dviem taškais su pražanga sugrąžino "Barcai" dviženklį pranašumą (17:28). Šmito ir Exumo pastangomis katalonai įpusėjus kėliniui susikrovė 17 taškų persvarą (22:39). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo 31:49.

Po ilgosios pertraukos vokiečiai pelnė 4 taškus be atsako (35:49), tačiau katalonai neprisileido varžovų ir įpusėjus kėliniui išsaugojo turėtą persvarą (39:57). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę "FC Bayern" sumažino deficitą iki 12 taškų (47:59). Ketvirtį dviem taškais užbaigė Lučičius (49:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Mirotičius pelnė 6 taškus ir katalonai vėl padidino atotrūkį (51:67). Likus žaisti mažiau, nei pusę kėlinio Rubitas baudomis sumažino šeimininkų atsilikimą iki 11 taškų (61:72), tačiau Kuričius atsakė tolimu metimu (61:75). Kėlinio pabaigoje Jaramzas trimis baudų metimais sumažino "FC Bayern" atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (66:75).

Miuncheno "FC Bayern": Vladimiras Lučičius 17, Augustine'as Rubitas 14, Ognjenas Jaramazas 13, Nickas Weileris-Babbas 9, Othello Hunteris 7, DeShaunas Thomasas 4, Leonas Radoševičius 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 25, Rolandas Šmitas 12, Nicolas Laprovittola 9, Nickas Calathesas 8, Dante Exumas ir Kyle'as Kuričius 7, Sertačas Šanli 3, Brandonas Daviesas ir Nigelis Hayesas-Davisas 2 taškai;