Prieš išvyką į Miuncheną "Barca" palaužė Tenerifės krepšininkus

2022-04-24
Barselonos krepšininkai Eurolygos atkrintamųjų varžybų įkarštyje iškovojo pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš išvyką į Miuncheną 69:65 savo aikštėje nugalėjo Tenerifės "Lenovo" krepšininkus.

Katalonai iškovoję 23-ąją pergalę ACB lygoje toliau išlieka vienvaldžiais turnyrinės lentelės lyderiais. Iki šalies čempionato reguliariojo sezono pabaigos lieka sužaisti ketverias rungtynes.

Kitą savaitę "Barca" išvyksta į Vokietiją kur laukia dar dvejos Eurolygos atkrintamųjų varžybų rungtynės. Dvikovos su "FC Bayern" klubu bus žaidžiamos trečiadienį ir penktadienį.

Baigiant įpusėti kėliniui svečiai pirmavo (4:9), po D.Exumo ir Šanli dėjimų priekyje jau buvo "Barca" (10:9). Po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo 12:11.

Sužaidus 2 minutes antrajame kėlinyje Jokubaitis tolimu metimu padidino Barselonos persvarą iki 7 taškų (18:11). "Lenovo" ekipa atsakė dviem tritaškiais ir sumažino deficitą iki minimumo (18:17), o Shermadini dvitaškiu persvėrė rezultatą (18:19). Likus žaisti 4 min. Kuričius tritaškiu išlygino rezultatą (21:21). Po pirmos mačo pusės 26:27 pirmavo svečiai iš Tenerifės.

Po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 0:6 (26:33), sužaidus 4 min. Laprovittola tritaškiu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (33:35), vėliau argentinietis dvitaškiu išlygino rezultatą (35:35). Po Jokubaičio tolimo metimo priekyje atsidūrė "Barca" (38:37). Likus žaisti 3 min. katalonai įgijo 8 taškų persvarą (45:37). Paskutinę kėlinio minutę Tenerifės krepšininkai baigė atkarpa 0:5 (47:45).

Sužaidus minutę ketvirtajame kėlinyje Kuričius įsmeigė tritaškį su pražanga (53:47). Po 2 min. Kuričius pataikė dar vieną tolimą metimą (58:49). Likus žaisti 2 min. Shermadini realizavo dvi baudas (65:61), katalonai atsakė Davieso dėjimu (67:61). Likus žaisti minutę Rodriguezas įmetė abi baudas (67:63), likus žaisti 32 sek. Fitipaldo dviem taškais sumažino "Lenovo" deficitą iki 2 taškų (67:65). Likus žaisti 13 sek. Daviesas dėjimu padiidno "Barcos" persvarą iki 4 taškų (69:65), per likusį laiką svečiai nesukūrė stebuklo.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 13, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 10, Rokas Jokubaitis 8, Nikola Mirotičius 7, Dante Exumas 6, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nickas Calathesas 5, Alexas Abrinesas 3, Sertačas Šanli 2 taškai;

Tenerifės "Lenovo": Giorgi Shermadini 27, Bruno Fitipaldo 10, Marcelinho Huertas ir Sasu Salinas 6, Dejanas Todorovičius 5, Sergio Rodriguezas 4, Kyle'as Wiltjeras 3, Emiras Sulejmanovičius ir Franas Guerra 2 taškai;