Klaidos Pirėjuje neleido katalonams pasiekti pergalės

2022-04-01
Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojai nieko turnyrinėje lentelėje nelemenčiose rungtynėse patyrė pralaimėjimą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Pirėjuje 66:73 turėjo pripažinti "Olympiacos" komandos pranašumą.

Ispanijos čempionai šiose rungtynėse padarė 19 klaidų.

Sėkmingai rungtynes pradėjusi "Barca" iškart išsiveržė į priekį (2:10), tačiau tuomet graikai atsakė spurtu 8:2 (10:12). Kėlinio pabaigoje Šaro auklėtiniams vėl pavyko įgyti didesnį pranašumą (13:19).

Po Printezio baudų metimų "Olympiacos" dar kartą priartėjo prie katalonų per du taškus (23:25). Vis dėlto Ispanijos čempionai arčiau savo varžovų neprisileido, o pirmąjį kėlinį vainikavo tolimas Calatheso tritaškis (33:40).

Vezenkovo tritaškis ir baudos metimas trečiajame kėlinyje sumažino graikų deficitą iki minimumo (46:47). Likus žaisti 2 minutes H.Martinas pirmą kartą išvedė "Olympiacos" į priekį (48:47). Trečiąjį kėlinį tritaškiu uždarė McKissicas (51:48).

Po Laprovittolos dvitaškio ir Šmito dėjimo priekyje vėl buvo katalonai (51:52). Sužaidus 4 minutes McKissicas dviem taškais su pražanga išlygino rezultatą (58:58). Likus žaisti pusantros minutės Walkupas įsmeigė tritaškį (67:63), o likus žaisti minutę Papanikolaou padidino šeimininkų persvarą iki 6 taškų (69:63). Likus žaisti 32 sek. Šanli pataikė tritaškį (69:66), McKissico baudos įtvirtino graikų pergalę (73:66).

Pirmąją vietą užsitikrinę katalonai kitą savaitę rungtynėse namuose prieš Tel Avivo "Maccabi" ekipą užbaigs Eurolygos reguliarųjį sezoną.

Pirėjo "Olympiacos": Shaquielle'as McKissicas 20, Sasha Vezenkovas 13, Tyleris Dorsey 9, Hassanas Martinas 8, Jeanas-Charlesas Livio 7, Thomas Walkupas ir Kostas Papanikolaou 6, Georgios Printezis 4 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Sertačas Šanli 13, Nikola Mirotičius 11, Nickas Calathesas 7, Rolandas Šmitas, Nigelis Hayesas-Davisas, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 6, Nicolas Laprovittola 3, Dante Exumas, Sergi Martinezas, Michaelas Caicedo ir Jamesas Nnaji 2 taškai;