*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

Prieš Eurolygos ketvirtfinalį katalonai patyrė antrąjį pralaimėjimą

2022-04-16
Barselonos krepšininkai Eurolygos atkrintamąsias pasitinka po dviejų iš eilės pralaimėjimų Ispanijos lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį nusileido "Unicaja" ekipai, o šeštadienį Saragosoje 71:76 turėjo pripažinti "Casademont" komandos pranašumą.

Katalonai su 22 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais išlieka ACB lygos lyderiais.

"Barcai", tai buvo paskutinė repeticija prieš kitą savaitę startuojančią Eurolygos ketvirtfinalio seriją. Pirmieji du mačai prieš Miuncheno "FC Bayern" komandą vyks "Palau Blaugrana" arenoje antradienį ir ketvirtadienį.

"Barca" rungtynes pradėjo išsiverždama į priekį 1:7, sužaidus 7 minutes Daviesas padidino pranašumą iki 9 taškų (5:14). Kėlinio pabaigoje šeimininkai sumažino deficitą iki 5 taškų (11:16).

Antroji mačo pusė prasidėjo taikliu tolimu Saragosos ekipos metimu (33:35), katalonai atsakė dviem Abrineso tritaškiais (37:43). Sužaidus daugiau, nei 5 min. po Davieso dėjimo "Barcos" persvara pirmą kartą tapo dviženklė (42:52). Likus žaisti mažiau, nei minutę šeimininkai sumažino deficitą perpus (51:56).

Kuričiaus tritaškis antrajame kėlinyje atstatė turėtą 9 taškų persvarą (11:20), vėliau Abrinesas pelnė 8 taškus iš eilės (20:28). Likus žaisti minutę Waczynski įsmeigė tritaškį (29:33), o vėliau lenkas pridėjo baudą (30:33). Ketvirtį dviem baudomis uždarė Exumas (30:35).

Sužaidus daugiau, nei minutę ketvirtąjame kėlinyje Jokubaitis buvo nubaustas nesportine pražanga, o vėliau Jasikevičius gavo techninę už ginčus su teisėjais (54:58). Sužaidus 4 minutes Ferrari įsmeigė tritaškį ir Saragosos ekipos deficitas ištirpo iki minimumo (59:60), o po Mekowulu pirmą kartą atsidūrė priekyje (61:60). Įpusėjus kėliniui Abrinesas baudos metimu išlygino rezultatą (61:61), o vėliau tritaškiu sugrąžino persvarą katalonams (61:64). Netrukus Abrinesas įsmeigė savo septintąjį tolimą metimą (61:67). Likus žaisti 3 minutes Mekowulu dviem taškais su pražanga vėl sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo, o Ferrari dar kartą išvedė Saragosą į priekį (68:67). Exumas baudomis persvėrė rezultatą "Barcos" naudai (68:69), tačiau Mekowulu taip pat atsakė dviem baudomis (70:69). Likus žaisti 1:17 min. Šanli realizavo baudas (70:71). Likus žaisti 16 sek. Hlinasonas išvedė "Casademont" į priekį (73:71). Vėliau Calathesas suklydo išsimesdamas kamuolį, o Ferrari įmetė 1 baudą (74:71). Likus žaisti 7 sek. Mirotičius prametė tritaškį, o Waczynski baudomis įtvirtino pergalę 76:71.

Saragosos "Casademont": Christianas Mekowulu 17, Frankie Ferrari ir Adamas Waczynski 16, Tryggvi Hlinasonas 11, Santi Yusta 7, Seanas Kilpatrickas 5, Rodrigo San Miguelis ir Dino Radončičius 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 26, Nikola Mirotičius 12, Sertačas Šanli 8, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 5, Brandonas Daviesas, Nigelis Hayesas-Davisas ir Dante Exumas 4, Rokas Jokubaitis 2, Rolandas Šmitas 1 taškas;