Miunchene supančiotai "Barcai" prireiks lemiamų penktųjų rungtynių

2022-04-29
Barselonos krepšininkams Miunchene nepavyko pasinaudoti galimybe uždaryti ketvirtfinalio serijos.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtose serijos rungtynėse 52:59 nusileido "FC Bayern" ekipai ir serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2.

Lemiamos penktosios rungtynės bus žaidžiamos ateinantį antradienį Barselonoje.

Kėlinio pradžioje vokiečiai išsiveržė į priekį (5:2), sužaidus daugiau, nei 4 minutes Šanli dviem taškais su pražanga išlygino rezultatą (7:7). Įpusėjus kėliniui Mirotičius baudos metimu išvedė "Barcą" į priekį (7:8). Šeimininkai atsakė spurtu 11:4 (18:12) ir po pirmojo kėlinio pirmavo šešiais taškais.

Antrojo kėlinio pradžioje po Šiško taškų "FC Bayern" persvara tapo dviženklė (22:12). Po penkių iš eilės Abrineso taškų katalonai sumažino atsilikimą iki 7 taškų (29:22). Vokietijos klubas neprisileido arčiau katalonų ir po pirmos mačo pusės susigrąžino dviženklę persvarą (36:25).

Katalonai tik sužaidus daugiau, nei pusę trečiojo kėlinio pelnė pirmuosius taškus antroje mačo pusėje po Laprovittolos tritaškio (39:28). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes Weileris-Babbas tolimu metimu padidino vokiečių persvarą iki 16 taškų (44:28). Likus žaisti mažiau, nei minutę katalonų deficitas šoktelėjo iki 19 taškų (50:31).

Lemiamo ketvirtčio pradžioje "Barca" sumažino atsilikimą iki 15 taškų, tačiau netrukus šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą (56:37). Likus žaisti 2 min. Abrinesas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 10 taškų (59:49), tačiau pergalę 59:52 iškovojo vokiečiai.

Miuncheno "FC Bayern": Nickas Weileris-Babbas 12, Othello Hunteris 9, Vladimiras Lučičius 8, DeShaunas Thomasas ir Augustine'as Rubitas 7, Ognjenas Jaramazas 6, Gavinas Schillingas 4, Andreasas Obstas, Nihadas Dedovičius ir Žanas Markas Šiško 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 12, Rokas Jokubaitis 8, Nikola Mirotičius 7, Sertačas Šanli, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 5, Nickas Calathesas 3, Brandonas Daviesas, Dante Exumas ir Nigelis Hayesas-Davisas 2, Rolandas Šmitas 1 taškas;