Atėnuose triumfavęs Šaras užsitikrino su "Barca" vietą atkrintamosiose

2023-03-23
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Katalonai OAKA arenoje 88:74 įveikė Atėnų "Panathinaikos" klubą ir iškovoję 20-ąją pergalę tapo trečiąja ketvirtfinalio dalyve.

Barselonos krepšininkams Eurolygos reguliariajame sezone liko sužaisti dar ketverias rungtynes.

Kitą savaitę laukia dvejos rungtynės. Antradienį Šaro ir Ž.Obradovičiaus akistata Belgrade, o ketvirtadienį namuose dvikova su Berlyno ALBA.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Panathinaikos" (14:5). Likus žaisti pusketvirtos minutės Bochoridis greitoje atakoje pelnė du taškus ir graikų persvara tapo dviženklė (20:10). Likus žaisti kiek daugiua, nei minutę Vesely baigė ataką galingu dėjimu (23:16). Pirmąjį ketvirtį dvitaškiu baigė Higginsas (25:22).

Antrajame kėlinyje po Jokubaičio tritaškio rezultatas tapo lygus (25:25), o vėliau katalonai spurtavo 2:9 (27:34). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 min. Grigonis baudų metimais sumažino PAO deficitą iki minimumo (33:34), tačiau Tobey atsakė dviem tolimais metimais (33:40). Po pirmos mačo pusės katalonai turėjo 7 taškų persvarą (36:43).

Po ilgosios pertraukos Mirotičius pelnė 10 taškų iš eilės ir sukrovė "Barcai" dviženklį pranašumą (39:53). Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (60:65).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Mirotičius padidino katalonų persvarą iki 8 taškų (67:75). Vėliau Lee ir Mirotičius apsikeitė tolimais metimais (70:78). Tobey ir Higginso tritaškiai įtvirtino "Barcos" pergalę OAKA arenoje 74:88.

Atėnų "Panathinaikos": Georgios Papagiannis 19, Marius Grigonis 13, Mattas Thomasas 11, Derrickas Williamsas 9, Parisas Lee 6, Eleftherios Bochoridis ir Eleftherios Mantzoukas 5, Artūras Gudaitis 4, Dimitris Agravanis 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 26, Mike'as Tobey 16, Cory Higginsas 9, Tomašas Satoransky ir Alexas Abrinesas 8, Janas Vesely 7, Nikola Kaliničius ir Rokas Jokubaitis 6, Nicolas Laprovittola 2 taškai;