Š.Jasikevičius su "Barca" užtikrintai atsirevanšavo žalgiriečiams

2023-03-02
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" įveikusi kauniečius iškovojo penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje.

Katalonai "Palau Blaugrana" arenoje 93:74 įtikinamai nugalėjo "Žalgirio" krepšininkus ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Kaune. Barselonos ekipai, tai buvo 18-asis laimėjimas.

Kitą savaitę Šaro laukia dviguba Eurolygos savaitė ir išvykos į Pirėjų ir Stambulą, o šį savaitgalį Ispanijos lygos mačas Saragosoje.

Mirotičius tritaškiu atidarė rungtynes (3:0), įpusėjus kėliniui kauniečiai po Ulanovo taškų įgijo 3 taškų persvarą (7:10). Mirotičiaus pastangomis katalonai susigrąžino pranašumą (11:10), o vėliau "Barcos" lyderis tolimu metimu uždarė pirmąjį kėlinį 19:17.

Likus žaisti 3 min. Satoransky tritaškiu padidino "Barcos" persvarą tapo 9 taškai (38:29), o į aikštelę sugrįžęs Mirotičius pirmą kartą sukrovė dviženklį pranašumą (42:31). Po pirmos mačo pusės katalonai pirmavo 46:36.

Po ilgosios pertraukos Šaro auklėtiniai tęsė dominavimą ir likus žaisti 2 minutes įgijo 26 taškų persvarą (74:48).

Ketvirtajame kėlinyje katalonai išsaugojo persvarą ir šventė pergalę rezultatu 93:74.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 28, Tomašas Satoransky 12, Sertačas Šanli 10, Janas Vesely 7, Nikola Kaliničius, Alexas Abrinesas, Mike'as Tobey, Rokas Jokubaitis ir Jamesas Nnaji 5, Cory Higginsas 3, Kyle'as Kuričius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Ignas Brazdeikis 15, Laurynas Birutis 12, Kevarriusas Hayesas ir Achille Polonara 8, Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas 7, Rolands Šmits ir Arnas Butkevičius 6, Isaiah Tayloras 4, Tomas Dimša 1 taškas;