Sausa dviguba savaitė: "Barca" Stambule iššvaistė 17 taškų persvarą

2023-03-10
Barselonos krepšininkams Eurolygos dviguba savaitė susiklostė nesėkmingai.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Stambule 73:81 turėjo pripažinti ir "Fenerbahce" ekipos pranašumą.

"Barca" Eurolygoje yra iškovojusi 18 pergalių ir patyrusi 10 pralaimėjimų.

Kitą savaitę "Barca" savo aikštėje priims Belgrado "Crvena Zvezda" komandą, o šį savaitgalį "Palau Blaugrana" arenoje laukia Katalonijos derbis prieš Manresos klubą.

Katalonai dviem tritaškiais pradėjo rungtynes (2:6). Sužaidus 3 min. Mirotičius įsmeigė tolimą metimą ir "Barcos" persvara tapo dviženklė (6:16). Įpusėjus kėliniui Laprovittola pridėjo tritaškį (8:20). Po greitos Kalničiaus atakos ir dėjimo persvara išaugo iki 17 taškų (13:30).

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo mažinti deficitą ir po Bjelicos taškų su pražanga atsilikimas ištirpo iki 7 taškų (26:33). Satoransky tolimu metimu atstatė "Barcos" dviženklę persvarą (26:36). Tuomet turkai atsakė spurtu 8:0 ir komandas skyrė tik du taškai (34:36). Kėlinio pabaigoje po Dorsey tritaškio deficitas ištirpo iki minimumo (37:38), tačiau Tobey pirmąją pusę uždarė dviem taškais (37:40).

Calathesas dviem taškais pradėjo trečiąjį kėlinį (39:40), o sužaidus 2 min. Hayesas tritaškiu išlygino rezultatą (44:44). Po Bookerio tolimo metimo priekyje pirmą kartą atsidūrė "Fenerbahce" (47:46), netrukus Mirotičius atsakė tritaškiu, o Satoransky pridėjo 4 taškus (47:53). Likus žaisti pusketvirtos minutės rezultatas vėl tapo lygus (55:55). Likus žaisti minutę šeimininkai įgijo 4 taškų persvarą (59:55), o prieš lemiamą ketvirtį pridėjo dar vieną papildomą tašką (61:56).

Sužaidus daugiau, nei 3 min. "Fenerbahce" atsarginis suolelis buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję katalonai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (65:63). Baigiant įpusėti kėliniui Satoransky išlygino rezultatą (65:65), o Mirotičius tolimu metimu išvedė "Barcą" į priekį (67:68). Likus žaisti 4 min. Wilbekinas pataikė tritaškį (70:68), o Guduričius pridėjo du taškus (72:68). Po Bookerio "alley-oop" dėjimo ir Motley baudos metimo Stambulo ekipa įgijo 7 taškų persvarą (75:68). Likus žaisti pusantros minutės Laprovittola įsmeigė tritaškį (75:71), tačiau Motley atsakė dėjimu (77:71). Pergalę turkai iškovojo rezultatu (81:73).

Stambulo "Fenerbahce": Johnathanas Motley 16, Marko Guduričius 15, Devinas Bookeris 13, Scottie Wilbekinas 12, Nigelis Hayesas-Davisas 10, Nickas Calathesas 4, Nemanja Bjelica, DyShawnas Pierre ir Tyleris Dorsey 3, Tonye Jekiri 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 19, Tomašas Satoransky 14, Nicolas Laprovittola 12, Janas Vesely 11, Nikola Kaliničius 8, Mike'as Tobey 7, Rokas Jokubaitis 2 taškai;