*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

Rezultatyviausias Jokubaičio sezono mačas padėjo "Barcai" nutraukti pralaimėjimų seriją

2023-03-12
Barselonos krepšininkai po trijų iš eilės pralaimėjimų grįžo į pergalių kelią.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ACB lygos rungtynėse 93:72 savo aikštėje sutriuškino Manresos BAXI ekipą ir vietiniame fronte iškovojo 18-ąją pergalę.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidė Rokas Jokubaitis. Lietuvis per kiek daugiau, nei 20 min. pelnė 18 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/7 baudos).

Kitą savaitę katalonų laukia Eurolygos mačas "Palau Blaugrana" arenoje prieš Belgrado "Crvena Zvezda", o Ispanijos pirmenybėse išvyka į Malagą.

Satoransky dėjimu atidarė rungtynes (2:0), sužaidus dvi minutes po Mirotičiaus tolimo metimo "Barca" įgijo 8 taškų persvarą (10:2). Likus žaisti tris minutes šeimininkų persvara tapo dviženklė (22:12). Kėliniui artėjant į pabaigą Jokubaitis baigė greitą ataką dėjimu (29:14).

Sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje Jokubaitis įsmeigė tritaškį ir "Barcos" pranašumas tapo 20 taškų (41:21). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai turėjo triuškinančią 27 taškų persvarą (56:29).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir trečiojo kėlinio pabaigoje po Šanli taškų pranašumas siekė 30 taškų (77:47). Pergalę Barselonos krepšininkai iškovojo rezultatu 93:72.

Barselonos "FC Barcelona": Tomašas Satoransky 19, Rokas Jokubaitis 18, Nikola Mirotičius 13, Nikola Kaliničius ir Nicolas Laprovittola 10, Sertačas Šanli 9, Sergi Martinezas, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 3, Janas Vesely ir Mike'as Tobey 2, Jamesas Nnaji 1 taškas;

Manresos BAXI: Adamas Waczynski 12, Juampi Vauletas 11, Martinas Gebenas 10, Brancou Badio ir Dani Perezas 9, Devinas Robinsonas 7, Marcis Šteinbergs 6, Dani Garcia 4, Jerrickas Hardingas ir Musa Sagnia 2 taškai;