Katalonijos derbyje - "Barcos" revanšas Badalonos komandai

2023-03-25
Barselonos krepšininkai Katalonijos derbyje atsirevanšavo "Joventut" ekipai už pralaimėjimą išvykoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Ispanijos lygos rungtynėse savo aikštėje 87:71 pranoko Badalonos komandą.

"Barca" po šios pergalės (20 laimėjimų) pakilo į pirmąją ACB lygos vietą. Tiesą pergale atsiliekančios "Real" ir "Baskonia" ekipos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Antradienį dvikova Belgrade prieš Željko Obradovičiaus treniruojamą "Partizan", o ketvirtadienį namuose mačas su ALBA ekipa. Vietiniame fronte laukia išvyka į Tenerifę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai (2:6), tačiau jau įpusėjus kėliniui priekyje buvo "Barca" (10:6). Likus žaisti mažiau, nei 3 min. Šanli padidino persvarą iki dviženklio skaičiaus (18:8). Kėlinio pabaigoje "Joventut" perpus sumažino deficitą (18:13).

Sužaidus kiek daugiau, nei 3 min. Tomičius išlygino rezultatą (22:22). Šanli pastangomis "Barca" antrojo kėlinio pabaigoje vėl atitrūko nuo varžovų (35:26).

Po ilgosios pertraukos "Barca" susigrąžino dviženklę persvarą (44:34). Satoransky tolimi metimai padidino pranašumą iki 15 taškų (61:46).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po varžovų trenerio techninės pražangos Šaro auklėtiniai įgijo 19 taškų persvarą (70:51). Tuomet Badalonos ekipa surengė spurtą 2:9 (72:60). Arčiau savo varžovų "Barca" neprisileido ir iškovojo pergalę rezultatu 87:71.

Barselonos "FC Barcelona": Tomašas Satoransky 19, Sertačas Šanli 16, Nikola Mirotičius 10, Alexas Abrinesas ir Mike'as Tobey 7, Rokas Jokubaitis 6, Nicolas Laprovittola, Nikola Kaliničius ir Cory Higginsas 5, Janas Vesely 4, Oriolas Paulis 2, Jamesas Nnaji 1 taškas;

Badalonos "Joventut": Andresas Felizas 15, Kyle'as Guy'us 13, Ante Tomičius 11, Joelis Parra 9, Vladimiras Brodziansky 7, Simonas Birganderis 6, Pau Ribas ir Yannickas Kraagas 4, Guillemas Vivesas 2 taškai;