*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai Las Palme pasiekė įtikinamą pergalę

2021-09-23
Barselonos krepšininkai iškovojo antrąją pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 82:64 susitvarkė su Las Palmo "Gran Canaria" ekipa.

"Barca" rungtynes pradėjo keturiais tritaškiais iš kurių net tris įsmeigė Higginsas (2:12). Likus žaisti 3 minutes pirmajame kėlinyje katalonai turėjo solidžią 16 taškų persvarą (7:23), bet šeimininkai per likusį kėlinio laiką surengė spurtą 10:0 (17:23).

Antrajame ketvirtyje K.Kuričiaus vedama Barselona susigrąžino dviženklę persvarą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 15 taškų pranašumą (41:26).

Po ilgosios pertraukos "Gran Canaria" žaidėjas Stevičius iniciavo spurtą 9:2 (35:43), bet katalonai tuoj pat atsakė 10 taškų be atsako (35:53). Kėlinio pabaigoje K.Kuričius tritaškiu padidino "Barcos" persvarą iki 20 taškų (38:58).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Š.Jasikevičiaus kariauna įgijo 25 taškų pranašumą (47:72), tuomet šeimininkai pelnė 10 taškų paeiliui (57:72). "Barca" pasiekė pergalę 82:64.

Šį šeštadienį katalonų vietiniame fronte laukia dvikova namuose prieš Lugo "Rio Breogan" komandą. Tai bus paskutinė "Barcos" repeticija prieš Eurolygos sezono atidarymą.

Las Palmo "Gran Canaria": Dylanas Ennisas 13, Artiomas Pustovijus 11, AJ Slaughteris 10, Miquelis Salvo 8, Chrisas Krameris 7, Nico Brussino 6, Oliveris Stevičius 4, Khalifa Diopas 3, Javieras Lopezas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 15, Kyle'as Kuričius 13, Nikola Mirotičius 12, Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas 8, Nigelis Hayesas ir Nicolas Laprovittola 7, Sertačas Šanli 4, Sergi Martinezas ir Rokas Jokubaitis 3, Pierre'as Oriola 2 taškai;