*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Prieš Eurolygos startą "Barca" pasiekė nelengvą pergalę Ispanijoje

2021-09-25
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" prieš Eurolygos startą iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Ispanijos čempionate.

Katalonai "Palau Blaugrana" arenoje 78:69 palaužė Lugo "Rio Breagon" krepšininkus, kurie iki tol žengė be pralaimėjimų.

"Barca" pirmąjame kėlinyje vedama N.Mirotičiaus (8 taškai) ir N.Hayeso (7 taškai) susikrovė 8 taškų persvarą (23:15).

Antrojo ketvirtčio pradžioje po N.Laprovittolos tolimo metimo katalonų persvara tapo dviženklė (26:15). Varžovai spurtavę 6:14 įpusėjus kėliniui sumažino Barselonos persvarą iki 3 taškų (32:29). Po pirmos mačo pusės "Barca" pirmavo 42:36.

Po ilgosios pertraukos katalonai keletą kartų bandė atitrūkti, tačiau varžovai neleisdavo nutolti. Prieš lemiamą ketvirtį Barselonos krepšininkai turėjo 5 taškų persvarą 60:55.

Sužaidus kiek daugiau, nei minutę ketvirtajame kėlinyje Džananas Musa 4 taškais iš eilės ištirpdė "Barcos" pranašumą iki minimumo (60:59). Cory Higginso pastangomis katalonai vėl atitrūko (67:61). Likus žaisti pusantros minutes N.Hayesas dviem taškais iš po krepšio padidino pranašumą (71:63). Pergalę šeimininkai iškovojo rezultatu 78:69.

Kitą savaitę Barselonos klubas pradeda kovas Eurolygoje. Š.Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį namuose priims Berlyno ALBA ekipą.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 22, Cory Higginsas 15, Nigelis Hayesas 14, Kyle'as Kuričius 8, Nickas Calathesas 5, Brandonas Daviesas 4, Pierre'as Oriola ir Nicolas Laprovittola 3, Sertačas Šanli ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Lugo "Rio Breogan": Džananas Musa 14, Marko Lukovičius 12, Trae Bellas-Haynesas 11, Rašidas Mahalbasičius 10, yleris Kalinoskis 6, Jordanas Sakho, Ivanas Cruzas ir Sergi Quintela 4, Mindaugas Kačinas ir Erikas Quintela 2 taškai;