*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Š.Jasikevičius su "Barca" užtikrintai žengė į Ispanijos Supertaurės finalą

2021-09-11
Šarūnas Jasikevičius su Barselonos komanda sėkmingai pradėjo kovą dėl pirmojo sezono trofėjaus.

Katalonai Ispanijos Supertaurės pusfinalyje 87:68 be didesnio vargo įveikė Valensijos krepšininkus ir žengė į taurės finalą.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė Valensijos krepšininkams (3:8), bet tuomet "Barca" pradėjo agresyviau gintis ir išprovokavusi keletą varžovų klaidų paeiliui spurtavo 16:0 (19:8).

Antrojo kėlinio pabaigoje po C.Higginso dviejų taškų iš po krepšio "Barcos" persvara tapo 20 taškų (43:23).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir katalonai išsaugoję solidžią persvarą iškovojo pergalę 87:68.

Finale Š.Jasikevičiaus auklėtinių lauks antrojo pusfinalio nugalėtojas, kuriame žaidžia šeimininkai Tenerifės "Lenovo" ir praėjusių metų Ispanijos Supertaurės čempionai - Madrido "Real" ekipos.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 15, Cory Higginsas 13, Rolandas Šmitas 10, Nicolas Laprovittola ir Rokas Jokubaitis 9, Nigelis Hayesas ir Nikola Mirotičius 7, Pierre'as Oriola 5, Nickas Calathesas 4, Alexas Abrinesas 3, Sergi Martinezas ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;

Valensijos "Valencia Basket": Josepas Puerto ir Martinas Hermannsonas 11, Jaime'as Pradilla 10, Klemenas Prepeličius ir Mike'as Tobey 9, Bojanas Dubljevičius 6, Guillemas Ferrando, Samas Van Rossomas, Millanas Jimenezas ir Alejandro Bellveras 3 taškai;