*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Badalonos krepšininkus įveikusi "Barca" žengė į Katalonijos taurės finalą

2021-09-04
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai įveikę Badalonos krepšininkus iškopė į Katalonijos taurės finalą.

Barselonos krepšininkai Manresoje vykstančiose Katalonijos taurės varžybose 82:69 pusfinalyje nugalėjo "Joventut" ekipą.

"Barca" rungtynes pradėjo spurtu 10:0, tačiau tuomet varžovai atsakė 13 taškų be atsako (10:13). Antrojo kėlinio pradžioje "Joventut" krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (14:24). Po Š.Jasikevičiaus minutės pertraukėlės sugrįžusi Barselonos komanda spurtavo 8:0 (22:24). Po pirmos mačo pusės "Barca" turėjo 3 taškų deficitą (33:36).

Po ilgosios pertraukos C.Higginsas tritaškiu išlygino rezultatą (36:36). Sužaidus 4 minutes varžovų treneris buvo nubaustas technine pražanga, o vėliau B.Daviesas perėmęs kamuolį baigė ataką dėjimu ir išvedė "Barcą" į priekį (46:44). Įpusėjus trečiąjam kėliniui po R.Jokubaičio taškų Barselonos persvara tapo dviženklė (54:44).

Sužaidus daugiau, nei 2 minutes ketvirtajame kėlinyje Badji buvo nubaustas nesportine pražanga, o Jasikevičius užsidirbo techninę. Dviženklį pranašumą išlaikiusi "Barca" iškovojo pergalę rezultatu 82:69.

Rytoj finale Š.Jasikevičiaus lauks Manresos BAXI ir Andoros "MoraBanc" pusfinalio poros nugalėtojas. Finalo pradžia 22:30 val.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 13, Rokas Jokubaitis 11, Nicolas Laprovittola 10, Nikola Mirotičius 9, Kyle'as Kuričius, Cory Higginsas ir Rolandas Šmitas 7, Alexas Abrinesas 6, Nickas Calathesas 5, Ibou Badji 4, Nigelis Hayesas 2, Sergi Martinezas 1 taškas;

Badalonos "Joventut": Derekas Willisas 19, Josepas Busquetsas, Vladimiras Brodziansky, Simonas Birganderis ir Joelis Parra 9, Zsomboras Maronka 7, Brandonas Paulas 5, Albertas Ventura 2 taškai;