*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Barselona antrus metus iš eilės liko be Katalonijos taurės

2021-09-06
Šarūnui Jasikevičiui su "FC Barcelona" komanda antrus metus iš eilės nepavyko iškovoti Katalonijos taurės.

Barselonos krepšininkai turnyro finale 70:81 turėjo pripažinti namuose žaidusios Manresos BAXI komandos pranašumą.

Antrajame kėlinyje sužaidus daugiau, nei 4 minutes varžovų treneris P.Martinezas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję Barselonos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (30:20).

Likus žaisti 3 minutes Š.Jasikevičius taip pat užsidirbo techninę pražangą, o šeimininkai priartėjo iki minimumo (31:30). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę antrajame kėlinyje N.Mirotičius gavo techninę pražangą ir šeimininkai atsidūrė priekyje (35:36).

Trečiajame kėlinyje toliau vyko kova taškas į tašką, tačiau prieš lemiamą ketvirtį "Barcai" pavyko įgyti 3 taškų persvarą (56:53).

Sužaidus daugiau, nei 2 minutes ketvirtajame kėlinyje BAXI ekipa išlygino rezultatą (60:60). Įpusėjus kėliniui "Barca" turėjo 3 taškų deficitą (68:65). Likus žaisti 3 minutes I.Bako padvigubino Manresos persvarą (67:73). Po Š.Jasikevičiaus minutės pertraukėlės K.Kuričius įsmeigė tritaškį (73:70). Likus žaisti minutę I.Bako padidino šeimininkų persvarą (75:70), Higginsas prametė abi baudas. Likus žaisti 49 sekundes G.Jou realizavo dvi baudas (77:70). Likus žaisti 32 sekundes G.Jou surengė greitą ataką (79:70). Likus žaisti 22 sekundes N.Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga (81:70).

Kitą savaitę Barselonos ekipa išvyksta į Tenerifę kur rugsėjo 11-12 dienomis laukia Ispanijos Supertaurės kovos. Pusfinalyje katalonai susitiks su Valensijos krepšininkais.

Manresos BAXI: Ismaelis Bako 18, Yankuba Sima 15, Joe Thomassonas 14, Sylvainas Francisco 13, Guillemas Jou 11, Eliasas Valtonenas 3, Dani Garcia ir Luke'as Maye'us 2, Chima Moneke, Rafa Martinezas ir Dani Perezas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Rolandas Šmitas 14, Nickas Calathesas 13, Nikola Mirotičius 10, Kyle'as Kuričius 9, Brandonas Daviesas 8, Nigelis Hayesas 6, Cory Higginsas 4, Nicolas Laprovittola 3, Rokas Jokubaitis 2, Sergi Martinezas 1 taškas;