Lietuvos futbolo rinktinė patampė nervus Pasaulio čempionams (VIDEO)

2010-10-09
Vakar Lietuvos futbolo rinktinė sužaidė Europos čempionato atrankos trečiojo turo rungtynes prieš Pasaulio ir Europos čempionus ispanus. Nors Lietuviai išvisų jėgų priešinosi ir kovojo, pergalės pasiekti nepavyko. Ispanijos rinktinei pralaimėta 1:3. Tiesa galima lietuvius pagirti už kovingumą ir suteiktas viltis pakovoti dėl įskaitinių taškų. Kaip ir galima buvo tikėtis lietuvių varžovai turėjo kamuolio kontrolę didžiąją rungtynių dalį. Tačiau per pirmąjį kėlinį šeimininkai nesugebėjo nuginkluoti Lietuvių vartų, kuriuos gynė Žydrūnas Karčemarskas, bet negalima neigti, kad ir fortūna buvo prieš lietuvius kai ispanų smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Didžiąją dalį rungtynių mūsų šalies rinktinė gynėsi, tačiau pirmajame kėlinyje sukūrė kelias labai pavojingas atakas. Vis dėlto pirmasis kėlinys baigėsi taikiai 0-0. Vos tik prasidėjo antrasis kėlinys ispanai '47min įmūšė pirmąjį įvartį jo autorius Fernando Llorente. Tačiau prabėgus 7 minutėms Lietuvos rinktinė išlygino rezultatą. Darvydas Šernas 54 minutę įmušė išlyginamąjį įvartį ir atgaivino viltis pakovoti dėl taškų. Tačiau vos prabėgus dviem minutėms po lietuvių įvarčio, tas pats Fernandas Lorente dar kartą galva pasiuntė kamuolį į vartus rezultatas tapo 1:2. Lemiamą tašką šiose rungtynėse padėjo ispanas Davidas Silva '79 min jis užtvirtino Ispanijos rinktinės pergalę.

Lietuvos futbolo rinktinė FIFA reitinge užima 42-ąją vietą, tuo tarpu Pasaulio ir Europos čempionė Ispanija tvirtai žengia pirmoje FIFA reitingo vietoje.

Išlyginamasis (1:1) Darvydo Šerno įvartis į Ispanijos rinktinės vartus: