V.Jasikevičiaus ekipa LKL pirmenybėse žengia be pralaimėjimų

2010-10-19
KK Kaunas
Kauno "KK Kaunas" Lietuvos krepšinio pirmenybėse toliau tęsia sėkmingą pasirodymą. Per trejas sužaistas rungtynes kauniečiais iškovojo tris pergales. Šiandien savo aikštėje Sabonio krepšinio centre Kauno ekipa po dramatiškos kovos 90-88 įveikė Šiaulių "Šiaulius".

Pirmasis rungtynių kėlinys geriau susiklostė Kauno "KK Kaunui", kurie kėlinį laimėjo rezultatu 19-14. Tiesa Šiauliečiai buvo sumažinę skirtumą iki minimumo, tačiau kėlinį geriau užbaigę kauniečiai įgyjo penkių taškų persvarą. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Vytenio Jasikevičiaus dvitaškiu. Tačiau jau įpusėjus antrąjam kėliniui Šiaulius į priekį pirmą kartą išvedė E.Ruzgas 27-28. Likus iki antrojo kėlinio daugiau, nei dviems minutėms V.Jasikevičius užsidirbo nesportinę pražangą, o Šiaulių klubas tuo pasinaudojęs atitrūko iki septynių taškų, o kėlinio pabaigoje jų persvara jau siekė dešimt taškų. Trečiajame kėlinyje Kauno ekipa atkūrė intrigą iki kėlinio pabaigos likus daugiau nei trims minutėms S.Vene tritaškiu metimu vėl į priekį išvedė "KK Kauną". Tuo tarpu trečiasis kėlinys baigėsi Kaunui turint devynių taškų persvarą 63-54. Ketvirtajame kėlinyje užvirė tikra kova, pirmaujanti komanda ne vieną kartą keitėsi, tačiau rungtynių pabaigoje geriau sužaidė kauniečiais, kurie ir šventė trečiąją pergale LKL pirmanybėse.

Vytenis Jasikevičius aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir penkis kartus prasižengė.

Sekančias rungtynes Kauno "KK Kaunas" žais šeštadieni išvykoje prieš Utenos "Juventus".