NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Vasario 11-14 dienomis Madride vyks Ispanijos Karaliaus taurės varžybos.
* Sausio 18-ąją dieną Madride bus ištraukti Ispanijos taurės burtai.
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).

Š.Jasikevičius: "Man sunkiau bus žaisti Tel Avive prieš jų gerbėjus"

2012-03-20
Šįvakar Šarūno Jasikevičiaus laukia pirmoji dvikova jo karjeroje prieš Tel Avivo "Maccabi" komandą.

Lietuvis prieš rungtynes kalbėjo, kad bus keista žaisti prieš buvusią komandą, tačiau nemano, kad turės didelių problemų. Pasak krepšininko rungtyniauti Izraelyje prieš Tel Avivo sirgalius jam bus kur kas sunkiau.

"Keista bus žaisti prieš "Maccabi" komandą, tačiau toks jau yra mūsų darbas ir padarysiu viską ką galiu geriausiai. Nemanau, kad bus didelė problema žaisti prieš juos, kurs kas sunkiau man bus žaisti Tel Avive prieš jų gerbėjus.

Sirgaliai šioje serijoje taip pat vaidins svarbų vaidmenį ir esu tikras, kad mūsų palaikyti susirinks pilna arena ir jie padarys viską, kad "Maccabi" krepšininkams čia lengva nebūtų. Žinoma gerai turėti namų aikštės pranašumą, tačiau tai nieko mums negarantuoja.

Patirtis ir aikštelės pranašumas yra labai svarbu, tačiau kiekvienos rungtynės būna skirtingos su sava istorija. Mes privalome susitelkti rungtynėms ir padaryti viską ką esame parengę ir tuomet viskas bus gerai" - kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą