NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Vasario 11-14 dienomis Madride vyks Ispanijos Karaliaus taurės varžybos.
* Sausio 18-ąją dieną Madride bus ištraukti Ispanijos taurės burtai.
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).

Š.Jasikevičius: "Niekas dar nesibaigė ir mes kausimės iki pat galo"

2012-03-28
Šarūno Jasikevičiaus sugrįžimas į Nokia areną apkarto, kadangi jo atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" 62-65 antrą kartą iš eilės nusileido "Maccabi" krepšininkams, o pats lietuvis palyginus su pirmomis dviem rungtynėmis buvo neatpažįstamas.  Graikų ekipos įžaidėjas aikštelę paliko nepelnęs taškų ir su -2 naudingumo balais. Po rungtynių gynėjas neslėpė nusivylimo, tačiau teigė, kad niekas dar neprarasta ir kausis iki pat galo.

"Aš esu 36-erių metų profesionalus krepšininkas ir žinau kaip valdyti tokias situacijas, tačiau šiandien nežaidžiau gerai. Šis pralaimėjimas turės didelę įtaką ateinančioms rungtynės ir aš pasistengsiu padaryti viską, kad "Panathinaikos" laimėtu.

Niekas dar nesibaigė ir mes kausimės iki pat galo. Nors mes nežaidėme gerai, tačiau galėjome laimėti šias rungtynes. Antroje rungtynių pusėje mes tikrai atrodėme gerai ir manau net ir dabar viskas priklauso tik nuo mūsų, o mes tirai žinome ką reikia padaryti" - kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą