*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

Po katastrofiško trečiojo kėlinio atsitiesę katalonai palaužė CSKA ekipą

2021-11-18
Barselonos krepšininkai Eurolygos dvigubos savaitės starte patiesė Maskvos CSKA klubą.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" savo aikštėje 81:73 palaužė Dimitrio Itoudžio auklėtinius. Katalonams, tai buvo 8-oji pergalė Eurolygoje.

Nerezultatyviame pirmąjame kėlinyje katalonai vedami įžaidėjų N.Calatheso ir R.Jokubaičio su CSKA sužaidė lygiai 13:13.

Antrąjame ketvirtyje "Barcą" į priekį truktelėjo K.Kuričius, o kėlinio pabaigoje N.Mirotięiaus pastangomis šeimininkai spurtavo 8:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (36:24).

Po ilgosios pertraukos J.Voigtmannas įsmeigė tris tritaškius iš eilės ir CSKA deficitas ištirpo iki 5 taškų (41:36). sužaidus 4 minutes Voigtmannas baigė ataką dėjimu, o vėliau pridėjęs dar vieną tolimą metimą išvedė rusus į priekį (43:45). Įpusėjus kėliniui T.Shengelia įleido porą tritaškių (45:51). Likus žaisti kiek dugiau, nei 2 minutes techninę pražangą užsidirbo Šaras. Mažą to trečiąjį kėlinį tritaškiu paskutinę sekundę užbaigė M.Grigonis (51:60).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje M.Grigonis baudos metimu padidino katalonų deficitą iki dviženklio skaičiaus (51:61). Tuomet šeimininkai spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą(62:61). Įpusėjus kėliniui R.Jokuabitis reidu į baudos aikštelę padidino persvarą iki 6 taškų (70:64). Likus žaisti apie 2 minutes B.Daviesas pelnė 4 taškus iš eilės (77:69). "Barca" pasiekė pergalę rezultatu 81:73.

Antrąsias dvigubos savaitės rungtynes "FC Barcelona" komanda žais penktadienį Vilerbane prieš ASVEL ekipą.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 21, Brandonas Daviesas 14, Kyle'as Kuričius 13, Rokas Jokubaitis 11, Nickas Calathesas 10, Sertačas Šanli 7, Nigelis Hayesas-Davisas 3, Rolandas Šmitas 2 taškai;

Maskvos CSKA: Johannesas Voigtmannas 21, Tornike Shengelia 17, Willas Clyburnas 9, Marius Grigonis 8, Aleksejas Švedas 7, Iffe Lundbergas ir Nikita Kurbanovas 4, Danielis Hackettas 2, Nikola Milutinovas 1 taškas;