Valensijos ekipa nutraukė "Barcos" devynių pergalių seriją Ispanijoje

2021-11-14
ACB lygos lyderiai po devynių pergalių iš eilės patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną vietiniame fronte.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 79:87 turėjo pripažinti Valensijos krepšininkų pranašumą.

Barselonos klubas su 9 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu susilygino su Madrido "Real" komanda.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Valensijos (0:5), tačiau 7 iš eilės pelnyti N.Mirotičiaus taškai leido katalonams išsiveržti į priekį (9:6). Likus žaisti mažiau, nei 3 minutes Š.Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą.

Antrąjame kėlinyje techninę pražangą užsidirbo ir varžovų vyriausiasis treneris (29:28). Per pirmąją mačo pusę katalonams pavyko įgyti trapią 3 taškų persvarą 38:35.

Baigiant įpusėti trečiajam kėliniui N.Calathesas ir S.Šanli tolimais metimais truktelėjo "Barcą" į priekį (54:47). Tuomet svečiai atsakė spurtu 0:10 ir persvėrė rezultatą (54:57). Trečiąjį ketvirtį komandos baigė esant rezultatui lygiam 63:63.

Lemiamą kėlinį Valensijos ekipa pradėjo sėkminga atkarpa 2:14 ir susikrovė dviženklę persvarą (65:77). Likus žaisti mažiau, nei 2 minutes N.Mirotičius tritaškiu sumažino deficitą iki 6 taškų (77:83), tačiau perlaužti rungtynių Š.Jasikevičiaus auklėtiniams nepavyko 79:87.

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Trečiadienį namuose su Maskvos CSKA, o penktadienį Vilerbane prieš ASVEL komandą. Vietiniame fronte laukia mačas Burgose.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 22, Nicolas Laprovittola 13, Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas 12, Kyle'as Kuričius 11, Sertačas Šanli 5, Pierre'as Oriola 4, Rokas Jokubaitis 3 taškai;

Valensijos "Basket": Jasielis Rivero 18, Xabi Lopezas-Arostegui 17, Bojanas Dubljevičius 15, Klemenas Prepeličius 11, Josepas Puerto 10, Jaime'as Pradilla 7, Samas Van Rossomas 6, Gonzalo Bressanas 3 taškai;