"Barca" pralaimėjimų seriją nutraukė prieš Eurolygos čempionus

2022-01-14
Barselonos krepšininkai po trijų pralaimėjimų iš eilės grįžo į pergalių kelią.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" savo aikštėje 82:77 antrą kartą šiame sezone palaužė Eurolygos čempionus Stambulo "Anadolu Efes".

Katalonai su 16 pergalių toliau išlieka vienvaldžiais Eurolygos lyderiais.

Cory Higginso vedama "Barca" įpusėjus pirmąjam kėliniui pirmavo 11:7, vėliau šešis taškus iš eilės pridėjo Mirotičius (17:9). Kėlinio pabaigoje svečiai Larkino pastangomis sumažino deficitą (19:17).

Sužaidus 2 minutes antrajame kėlinyje Dunstonas baudų metimais persvėrė rezultatą (20:21). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę Jokubaitis tritaškiu išlygino rezultatą (38:38).

Šanli po ilgosios pertraukos tritaškiu išvedė katalonus į priekį (43:41). Sužaidus pusantros minutės dvi technine gavęs E.Atamanas buvo priverstas palikti aikštelę. Po trijų kėlinių "Barca" pirmavo 61:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Barselonos krepšininkai spurtavo 6:2 (67:58), įpusėjus kėliniui "Anadolu Efes" sumažino atsilikimą iki 2 taškų (70:68). Po larkino tolimo metimo komandas skyrė tik 1 taškas (73:72). Po Š.Jasikevičiaus minutės pertraukėlės šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako (78:72). Likus žaisti 1:25 min. Mirotičius buvo nubaustas nesportine pražanga (80:75). Likus žaisti 34 sek. Micičius pataikė dvitaškį (80:77), katalonai atsakė Jokubaičio dvitaškiu su pražanga likus žaisti 21 sek. (82:77).

Kitą savaitę Barselonos krepšininkų Eurolygoje laukia išvyka į Kazanę, o šį savaitgalį Ispanijos lygoje mūšis Valensijoje.

Barselonos "FC Barcelona": Rokas Jokubaitis 16, Nikola Mirotičius 15, Sertačas Šanli 13, Cory Higginsas 9, Kyle'as Kuričius 8, Brandonas Daviesas 7, Nicolas Laprovittola 5, Nigelis Hayesas-Davisas 4, Sergi Martinezas ir Jamesas Nnaji 2, Dante Exumas 1 taškas;

Stambulo "Anadolu Efes": Vasilije Micičius 18, Shane'as Larkinas 17, Bryantas Dunstonas ir Krunoslavas Simonas 12, Chrisas Singletonas ir Adrienas Moermanas 6, Rodrigue'as Bauboisas, Tiboras Pleissas ir Jamesas Andersonas 2 taškai;