Dominavusi "Barca" įveikė ASVEL ekipą

2022-01-27
Barselonos krepšininkai antrą kartą įveikė ASVEL ekipą ir atsirevanšavo prancūzams už du patirtus pralaimėjimus praėjusiame sezone.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 84:71 įveikė Vilerbano klubą ir įsirašė 17-ąją pergalę.

Barselonos krepšininkai rungtynes pradėjo sėkminga atkarpa 10:2. Likus žaisti 2 minutes C.Higginsas įsmeigė tritaškį ir padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (24:13).

Antrajame kėlinyje katalonai nemažino tempo ir susikrovė 16 taškų pranašumą (38:22), po pirmos mačo dalies Eurolygos vicečempionai pirmavo 45:30.

Trečiajame kėlinyje N.Laprovittolos vedama "Barca" susikrovė 23 taškų persvarą (68:45). Paskutiniame ketvirtyje ASVEL pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau pergalę 84:71 šventė katalonai.

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Eurolygos rungtynės namuose. Antradienį dvikova su "FC Bayern", o ketvirtadienį mačas su Atėnų "Panathinaikos" klubu. Šį sekmadienį Ispanijos lygoje dar laukia Katalonijos derbis su Badalonos krepšininkais.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 20, Nikola Mirotičius 16, Brandonas Daviesas 11, Dante Exumas 9, Rokas Jokubaitis 8, Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius 5, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nickas Calathesas 4, Rolandas Šmitas 2 taškai;

Vilerbano ASVEL: Youssoupha Fallas 20, Ellie Okobo 17, Kostas Antetokounmpo 9, Marcosas Knightas 8, Dylanas Osetkowskis 5, Chrisas Jonesas ir Jamesas Gistas 4, Charlesas Kahudi ir Paulas Lacombe 2 taškai;