*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

Nesėkmių ruožas tęsiasi: "Barca" antrą kartą nusileido Milano komandai

2022-01-12
Barselonos krepšininkai toliau neranda kėlio į pergales, bei patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" savo aikštėje 73:75 turėjo pripažinti Ettore Messinos vadovaujamos Milano "AX Armani Exchange" komandos pranašumą.

Katalonams, tai buvo pirmasis Eurolygos pralaimėjimas namuose, tačiau su 15 pergalių ir 4 pralaimėjimais išlieka pirmoje vietoje. "Barca" šį sezoną pralaimėjo abejas rungtynes Milano klubui.

Pirmąjame kėlinyje komandos sužaidė lygiai 14:14, o Milano komandoje net 10 taškų pelnė S.Rodriguezas.

Įpusėjus antrajam kėliniui Š.Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję varžovai persvėrė rezultatą (24:25). Po trijų minučių E.Messina užsidirbo techninę pražangą (25:27). Prieš ilgąją pertrauką "Barca" turėjo 6 taškų deficitą (28:34).

Po ilgosios pertraukos katalonai spurtavo 19:4 ir išsiveržė į priekį (47:38). Po K.Kuričiaus taškų iš po krepšio Barselonos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (51:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "AX Armani Exchange" komanda sumažino atsilikimą iki 2 taškų (56:54), o vėliau K.Hinesas išlygino rezultatą (56:56). Įpusėjus kėliniui M.DeLaney persvėrė rezultatą (58:59), tačiau netrukus R.Jokubaitis atsakė tolimu metimu (61:59). Po dviejų iš eilės Mlano tritaškių svečiai vėl atsidūrė priekyje (63:65). Likus žaisti 3 minutes Mirotičius dvitaškiu išlygino rezultatą (65:65). Likus žaisti kiek mažiau, nei 2 minutes Bentilas taiklia bauda padidino "AX Armani" pranašumą iki 3 taškų (65:68). Likus 1:15 min. D.Hallas pataikė iš vidutinio nuotolio (65:70). Daviesas sumažino deficitą iki 3 taškų (67:70), likus žaisti 43 sek. D.Hallas realizavo 1 baudą (67:71). Likus žaisti 34 sek. K.Kuričius įsmeigė tritaškį (70:71), tačiau likus žaisti 12 sek. tuo pačiu atsakė M.Delaney (71:74). Likus žaisti 5,6 sek. Mirotičius įsmeigė tritaškį (73:74), likus žaisti 4,9 sek. N.Melli pataikė tik 1 baudą (73:75). Paskutinis tolimas Laprovittolos metimas tikslo nepasiekė.

Jau šį ketvirtadienį "Palau Blaugrana" arenoje "Barca" priims Eurolygos čempionus - Stambulo "Anadolu Efes".

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 22, Nikola Mirotičius 18, Brandonas Daviesas ir Rokas Jokubaitis 11, Nicolas Laprovittola 6, Sertačas Šanli ir Rolandas Šmitas 2, Cory Higginsas 1 taškas;

Milano "AX Armani Exchange": Sergio Rodriguezas 18, Malcolmas DeLaney 15, Nicolo Melli, Devonas Hallas, Kyle'as Hinesas ir Benas Bentilas 8, Jerianas Grantas 6, Trey Kellis 4 taškai;