"Barca" po dramatiškos kovos nusileido Prancūzijos čempionams

2022-12-09
Barselonos krepšininkai po trijų pergalių iš eilės Eurolygoje patyrė pralaimėjimą prieš Prancūzijos čempionus.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą "Palau Blaugrana" arenoje po dramatiškos kovos 74:75 nusileido Vilerbano ASVEL ekipai.

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Trečiadienį mačas Monake, o penktadienį į Barseloną atvyksta "Panathinaikos".

Šį savaitgalį "Barcos" dar laukia Ispanijos lygos rungtynės Lugo mieste.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Prancūzijos, kurie likus žaisti 2 min. pirmajame kėlyje turėjo dviženklę persvarą (8:19).

Katalonams prireikė 4 minučių ir po greitos Mirotičiaus atakos jau priekyje buvo "Barca" (24:23).

Po ilgosios pertraukos Mirotičius pelnė 10 taškų ir dviženklį pranašumą susikrovė Šaro auklėtiniai (57:47).

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL sugebėjo išlyginti rezultatą (64:64), o įpusėjus kėliniui Fallas persvėrė rezultatą (64:66). Likus žaisti mažiau, nei 3 min. Laprovittola tritaškiu sugrąžino persvarą katalonams (69:68). Likus žaisti 42 sek. De Colo baudų metimais vėl išvedė Vilerbano klubą į priekį (72:73). Laprovittolos prasiveržimas likus žaisti 24 sek. persvėrė rezultatą (74:73), tačiau likus žaisti 1,3 sek. De Colo įmetė dvitaškį (74:75). Paskutinė "Barcos" ataka buvo nesėkminga.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 17, Nicolas Laprovittola 14, Kyle'as Kuričius 13, Janas Vesely ir Tomašas Satoransky 6, Sertačas Šanli ir Nikola Kaliničius 5, Mike'as Tobey ir Rokas Jokubaitis 4 taškai;

Vilerbano ASVEL: Nando De Colo 19, Youssoupha Fallas 14, Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 10, Jonahas Mathewsas 8, Charlesas Kahudi 7, Retinas Obasohanas 6, Amine'as Noua 5, Davidas Lighty 4, Alexas Tyusas 2 taškai;