"Palau Blaugrana" su metais atsisveikino pergalingai

2022-12-28
Barselonos krepšininkai paskutinėse šių metų namų rungtynėse iškovojo pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai trečiadienio vakarą "Palau Blaugrana" arenoje 68:63 įveikė Saragosos ekipą ir įsirašė 10-ąją pergalę Ispanijos lygoje.

Šį penktadienį Belgrade prieš "Crvena Zvezda" komandą katalonai sužais ir paskutinį šių metų mačą.

Rungtynes svečiai iš Saragosos pradėjo spurtu 0:7, o pirmuosius "Barcos" taškus sužaidus 4 min. tritaškiu pelnė Mirotičius (3:7). Vėliau katalonai pridėjo dar du tolimus metimus ir rezultatas tapo lygus (9:9).

Antrajame kėlinyje po 5 iš eilės Kuričiaus taškų į priekį išsiveržė Barselonos krepšininkai (23:19). Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai turėjo trapią 2 taškų persvarą 38:36.

Po pertraukos rezultatas vėl tapo lygus (43:43), bet tuomet "Barca" surengė spurtą 12:1 ir po Jokubaičio dvitaškio pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis (55:44).

Baigiant įpusėti ketvirtajam kėliniui Saragosos krepšininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (62:57), bet Šaro auklėtiniai netrukus pelnė 5 taškus iš eilės (67:57). Svečiai dar kartą pabandė priartėti (67:61), tačiau perlaužti rungtynių nepavyko 68:63.

Barselonos "FC Barcelona": Janas Vesely ir Rokas Jokubaitis 12, Nicolas Laprovittola 9, Oscaras Da Silva, Nikola Mirotičius ir Jamesas Nnaji 7, Kyle'as Kuričius 5, Mike'as Tobey 4, Tomašas Satoransky 3, Alexas Abrinesas 2 taškai;

Saragosos "Casademont": Justinianas Jessupas 21, Howardas Sant-Roosas 9, Santi Yusta 7, Tryggvi Hlinasonas, Christianas Mekowulu ir Aday'us Mara, Stefanas Jovičius 4, Borisas Simaničius 2, Chrisas Wrightas ir Marcelis Ponitka 1 taškas;