Jubiliejinį 100-ąjį mačą ACB lygoje Šaras pažymėjo pergale prieš andalūzus

2022-12-18
Šarūnas Jasikevičius savo jubiliejines 100-ąsias rungtynes Ispanijos lygoje pažymėjo pergale.

Katalonai sekmadienio vakarą "Palau Blaugrana" arenoje 75:60 pranoko Malagos "Unicaja" ekipą ir įsirašė 9-ąjį laimėjimą.

Šaras per 100 rungtynių vadovaujant "Barcai" ACB lygoje yra iškovojęs 80 pergalių ir patyręs 20 pralaimėjimų.

Kitą savaitę Barselonos krepšininkų laukia Eurolygos mačas Valensijoje, o vietiniame fronte savo aikštėje priims Saragosos krepšininkus.

Laprovittola tolimu metimu atidarė rungtynes, tačiau likus žaisti 4 min. pirmąjame kėlinyje varžovai išlygino rezultatą (10:10). Tobey pastangomis "Barca" vėl atitrūko, o sužaidus 2 min. antrajame kėlinyje Jokubaitis pelnė du taškus ir katalonų persvara tapo dviženklė (25:15). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo 37:30.

Po ilgosios pertraukos Malagos ekipa spurtavo 1:6 ir katalonų pranašumas ištirpo iki 2 taškų (38:36). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik 1 taškas (42:41), o likus žaisti 3 min. Lima išvedė "Unicaja" į priekį (46:47). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo 3 taškų persvarą 53:50.

Lemiamą ketvirtį puikiai pradėjo Jokubaitis, o įpusėjus kėliniui "Barca" turėjo 9 taškų pranašumą (63:54). Kėlinio pabaigoje 4 iš eilės Vesely taškai sugrąžino dviženklę persvarą (71:59). Pergalę katalonai iškovojo rezultatu 75:60.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 13, Janas Vesely ir Mike'as Tobey 10, Tomašas Satoransky 9, Nikola Mirotičius 8, Rokas Jokubaitis 7, Oscaras Da Silva ir Kyle'as Kuričius 6, Nikola Kaliničius 4, Oriolas Paulis 2 taškai;

Malagos "Unicaja": Dylanas Osetkowski 11 , Tysonas Carteris 10, Kendrickas Perry 7, Tyleris Kalinoski ir Jonathanas Barreiro 6, Melvinas Ejimas, Augusto Lima, Dario Brizuela ir Davidas Kravishas 4, Alberto Diazas ir Willas Thomasas 2 taškai;