"Barca" pralaimėjo trilerį Ispanijos lygoje

2022-12-03
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Ispanijos lygoje patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

Barselonos krepšininkai šeštadienį išvykoje po dramatiškos kovos 76:74 nusileido "Monbus Obradoiro" ekipai.

Kitą savaitę katalonų laukia Eurolygos mačas namuose prieš ASVEL, o ACB lygoje išvykos rungtynės su Lugo "Rio Breogan".

Baigiant įpusėti pirmąjam kėliniui Mirotičius dviem taškais su pražanga pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (9:10). Prieš ilgąją pertrauką katalonams didesnės persvaros neapvyko įgyti (40:43).

Antroji mačo pusė prasidėjo Blaževičiaus keturiais taškais ir šeimininkai atsidūrė priekyje(46:45). Prieš lemiamą ketvirtį Barselonos krepšininkai turėjo minimalų deficitą (59:58).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Monbus Obradoiro" ekipa  įgijo 7 taškų persvarą (69:62). Higginso ir Satoransky tolimi metimai likus žaisti 2 min. sumažino katalonų atsilikimą iki minimumo (71:70). Likus žaisti 41 sek. Laprovittola baudų metimais išvedė "Barcą" į priekį (73:74), varžovai likus žaisti 5,4 sek. atsakė P.Scrubbo dviem taškais su pražanga (76:74). Paskutinė "Barcos" ataka baigėsi netaikliu Mirotičiaus metimu.

Santjago de Kompostelos "Monbus Obradoiro": Philas Scrubbas 15, Thomas Scrubbas ir Marekas Blaževičius, Kassiusas Robertsonas ir Alvaro Munozas 11, Rubenas Guerrero 8, Alexas Suarezas 3, Edgaras Vicedo 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 15, Nikola Mirotičius 14, Tomašas Satoransky ir Cory Higginsas 12, Janas Vesely 10, Mike'as Tobey 3, Oscaras Da Silva, Oriolas Paulis, Kyle'as Kuričius ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;