NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

ŠARŪNAS JASIKEVIČIUS 4:1 CIBONA

2010-12-21
Ketvirtadieni Vilniaus "Lietuvos rytas" stoja į lemiamą kovą prieš Zagrebo "Ciboną" eurolygoje. Tiesa vilniečių tik pergalė šiose rungtynėse netenkina. Nemažiau svarbios bus ir kitos šios grupės varžybos tarp Stambulo "Fenerbahce Ulker" ir Šolė "Basket" komandų. Šiose rungtynėse turkų pergalė (jei "Lietuvos rytas" įveikia "Ciboną") atveria duris "Lietuvos rytui" į eurolygos Top16 etapą.

Šarūnas Jasikevičius būtent rungtynėmis su Zagrebo "Cibona" debiutavo Vilniaus "Lietuvos ryto" gretose. Tiesa naujasis įžaidėjas rungtyniavo tik kiek daugiau, nei penkias minutes ir prie pirmosios sostinės ekipos pergalės eurolygoje 90-62 taškais neprisidėjo. Per savo ilgą krepšininko karjerą Šarūnas Jasikevičius su Zagrebo "Cibona" komanda yra žaidęs penkis kartus. Lietuvis prieš Kroatijos komandą yra laimėjęs keturis kartus ir tik kartą patyrė pralaimėjimo kartėlį.

Pirmą kartą Šaras su Zagrebo "Cibona" ekipa susitiko 2002/2003 metų eurolygos reguliariajame sezone. Tuomet lietuvis atstovavo Barselonos komandai, o "Cibona" savo aikštėje rezultatu 94-77 sutriuškino būsimuosius eurolygos čempionus. Šarūnas Jasikevičius tuomet pelnė 7 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Atsakomosiose rungtynėse Barselonoje išaušo katalonų revanšo metas. "FC Barcelona" rezultatu 104-82 nepaliko jokių vilčių Zagrebo ekipai, o Šarūnas Jasikevičius su 17 pelnytų taškų buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

Po dviejų metų Šarūno ir "Cibonos" keliai vėl susikirto. Burtai lėmė, kad Kroatijos čempionai pateko į tą pačią eurolygos Top16 grupę su Tel Avivo "Maccabi" komanda, kurios vienas lyderis buvo Šarūnas Jasikevičius. Pirmose rungtynėse Zagrebe, svečiai iš Tel Avivo be didesnio vargo 91-74 iškovojo pergalę. Šarūnas Jasikevičius pelnė 20 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Atsakomose rungtynėse "Maccabi" arenoje buvo šiek tiek sunkiau eurolygos čempionams. Vis dėlto pergalė iškovota gana įtikinamu skirtumu 83-75, Šaras prie pergalė pridėjo 15 taškų.

Paskutinį kartą Šaras prieš Zagrebo "Cibona" komandą žaidė šių metų lapkritį kada debiutavo Vilniaus "Lietuvos ryto" komandoje. Tada tik prieš dieną atvykęs į Vilnių iš Atėnų lietuvis aikštėje žaidė nedaug ir taškais prie triuškinančios vilniečių pergalės 90-62 neprisidėjo. Tačiau galime sakyti, kad vien jo atėjimas į komandą įkvėpė komandos draugus žaisti ir suprasti, kad niekas dar neprarasta.

2002.11.14 Cibona 94-77 FC Barcelona
2003.02.05 FC Barcelona 104-82 Cibona
2005.03.10 Cibona 74-91 Maccabi
2005.03.24 Maccabi 83-75 Cibona
2010.11.17 Lietuvos rytas 90-62 Cibona (VIDEO)

Šarūnas Jasikevičius prieš Zagrebo "Cibona" komandą turi teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą, o vidutiniškai į šios komandos krepšį įmeta po 12 taškų. Belieka tikėti, kad Šaras žais panašiai kaip ir paskutinėse rungtynėse prieš Barseloną, "Lietuvos rytas" laimės Kroatijoje, o brolis Darjušas neapvils ir įveiks Šolė ekipą.

0 comments:

Rašyti komentarą