Katalonai vietiniame fronte įveikė Bilbao krepšininkus

2022-05-10
Pirmąją vietą Ispanijos lygoje užsitikrinę Barselonos krepšininkai iškovojo pergalę paskutinėse ACB pirmenynių reguliariojo sezono namų rungtynėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Palau Blaugrana" arenoje 84:62 susitvarkė su Bilbao "Surne Basket" ekipa.

Katalonams tai buvo 26-asis laimėjimas vietiniame fronte, o šeštadienį Manresoje laukia paskutinės reguliariojo sezono rungtynės.

Rungtynių pradžioje Goudelockas pataikė du tritaškius (4:6), o sužaidus keturias minutes svečiai susikrovė dviženklę persvarą (4:14). Katalonai atsakė spurtu 10:2 ir deficitas ištirpo iki 2 taškų (14:16). Likus žaisti 37 sek. Oriola baudų metimais išlygino rezultatą (16:16).

Sužaidus minutę antrajame kėlinyje Higginsas tolimu metimu išvedė "Barcą" į priekį (19:18), vėliau tritaškį pridėjo Jokubaitis (22:18). Gaudelocko pastangomis Bilbao išlygino rezultatą (24:24). Likus žaisti 3 min. Masiulis baudos metimu padidino svečių persvarą iki 4 taškų (28:32), tačiau Šaro auklėtiniai atsakė spurtu 13:1 (41:33). Kėlinį dėjimų uždarė Šmitas (43:35).

Po ilgosios pertraukos latvis taikliu tritaškiu pirmą kartą sukrovė katalonams dviženklę persvarą (46:35). Mirotičius pridėjo 8 taškus iš eilės (54:37). Įpusėjus kėliniui Higginsas įsmeigė tritaškį (59:41). Likus žaisti 3 min. Mirotičius padidino persvarą iki 20 taškų (66:46). Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 73:50.

Lemiamą ketvirtį Bilbao ekipa pradėjo 5 taškais be atsako (73:55). Baigiant įpusėti kėliniui Jokubaitis tritaškiu sugrąžino "Barcai" didesnę, nei 20 taškų pranašumą (78:57). Pergalę Š.Jasikeičiaus auklėtiniai iškovojo rezultatu 84:62.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Rokas Jokubaitis 12, Nicolas Laprovittola 10, Sertačas Šanli 9, Rolandas Šmitas 7, Sergi Martinezas ir Cory Higginsas 6, Alexas Abrinesas 5, Pierre'as Oriola ir Nickas Calathesas 4, Nigelis Hayesas-Davisas 3 taškai;

Bilbao "Surne Basket": Angelis Delgado 18, Andrew Goudelockas 11, Jeffas Withey 7, Alexas Reyesas ir Damienas Inglis 6, Ludde Hakansonas 4, Gytis Masiulis 3, Jonathanas Rousselle, Rafa Luzas ir Tomeu Rigo 2, Davidas Walkeris 1 taškas;