Prieš Eurolygos ketvirtfinalį "Barca" atsirevanšavo Las Palmo krepšininkams

2023-04-22
Prieš kitą savaitę startuojančią Eurolygos ketvirtfinalio seriją Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Ispanijos lygoje išliko nenugalėti namuose.

Katalonai 87:79 įveikė Las Palmo "Gran Canaria" krepšininkus ir atsirevanšavo šiems už pralaimėjimą pirmose sezono rungtynėse.

"Barca" šį sezoną ACB lygoje dar nėra pralaimėjusi "Palau Blaugrana" arenoje (14 pergalių).

Kitą savaitę Šaras pradeda ketvirtfinalio seriją prieš "Žalgirį". Pirmieji du mačai trečiadienį ir penktadienį vyks Barselonoje, o prieš išvyką į Kauną katalonų savaitgalį dar lauks dvikova Bilbao mieste.

Katalonai Mirotičiaus ir Kuričiaus tritaškiais atidarė rungtynes (6:2). Likus žaisti 3 min. Šaro auklėtiniai jau turėjo 9 taškų persvarą (19:10).

Antrojo kėlinio pradžioje po Laprovittolos reido į baudos aikštelę "Barca" įgijo dviženklę persvarą (26:16). Į ilgąją pertrauką šeimininkai išėjo turėdami 15 taškų pranašumą (49:34).

Įpusėjus trečiajam kėliniui svečiai iš Las Palmo sumažino atsilikimą iki 5 taškų (57:52). Likus žaisti mažiau, nei 2 min. Mirotičius baudų metimais sugrąžino "Barcai" dviženklę persvarą (63:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Gran Canaria" vėl pradėjo artėti (71:65), tačiau tuomet Martinezas atsakė tritaškiu, o Vesely pridėjęs du taškus atstatė dviženklį pranašumą (76:65). Įpusėjus kėliniui iš katalonų persvaros vėl liko tik 5 taškai (76:71). "Barcą" į priekį truktelėjo Laprovittola pelnęs 9 taškus paeiliui, bei padėjęs pasiekti revanšą 87:79.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 27, Nikola Mirotičius 15, Sertačas Šanli ir Tomašas Satoransky 9, Janas Vesely 8, Sergi Martinezas 7, Kyle'as Kuričius 5, Rokas Jokubaitis 3, Oriolas Paulis ir Jamesas Nnaji 2 taškai;

Las Palmo "Gran Canaria": AJ. Slaughteris 13, Vitoras Benite 12, Olekas Balčerowski ir Johnas Shurna 10, Nico Brussino 9, Damienas Inglisas 8, Andrew Albicy ir Khalifa Diopas 7, Miquelis Salvo 3 taškai;