Tenerifėje dramatiškas katalonų laimėjimas

2023-04-02
Barselonos krepšininkai po dviejų pergalių Eurolygoje savaitę uždarė laimėdami ir Ispanijos čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 79:76 palaužė Tenerifės "Lenovo" komandą ir iškovojo 21-ąją pergalę ACB pirmenybėse.

Kitą savaitę "Barca" sužais dvejas išvykos rungtynes. Eurolygoje laukia kelionė į Milaną, o vietiniame fronte dvikova Bilbao mieste.

Katalonai Satoransky tritaškiu atidarė rungtynes (0:3). Įpusėjus kėliniui Mirotičius dvitšakiu padidino persvarą iki 6 taškų (7:13). Šeimininkai Huerto pastangomis kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 3 taškų (21:24).

Įpusėjus antrajam kėliniui Jokubaitis padidino persvarą iki 10 taškų (24:34). Po pirmos mačo pusės "Barca" išsaugojo persvarą (32:42).

Po ilgosios pertraukos Tenerifė spurtavo 10:2 (42:44). Cookas tritaškiu likus žaisti 2 min. sumažino deficitą iki minimumo (54:55), o Abromaitis dėjimu išvedė šeimininkus į priekį (56:55).

Du šeimininkų tritaškiai likus žaisti 4 min. leido "Lenovo" įgyti 4 taškų persvarą (68:64). Baigiant įpusėti kėliniui Mirotičius ir Abrinesas tritaškiais išlygino rezultatą (70:70). Shermadini galingu dėjimu vėl išvedė Tenerifę į priekį (72:70). Šanli tolimu metimu persvėrė rezultatą "Barcos" naudai likus žaisti dvi minutes (76:77). Likus žaisti 30 sek. Mirotičius realizavo dvi baudas (76:79). Paskutinis Doornekampo tritaškis buvo netaiklus ir katalonai iškovojo pergalę.

Tenerifės "Lenovo": Marcelinho Huertas 18, Giorgi Shermadini ir Franas Guerra 12, Elginas Cookas 7, Aaronas Doornekampas 6, Leandro Bolmaro 4, Bruno Fitipaldo 3, Timas Abromaitis 2, Sasu Salinas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Sertačas Šanli 15, Janas Vesely ir Kyle'as Kuričius 13, Nikola Mirotičius 8, Tomašas Satoransky 7, Rokas Jokubaitis 5, Alexas Abrinesas 3 taškai;