*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs China |2004.08.26 QuarterFinal| (VIDEO)

2012-07-11
2004-ųjų metų vasaros olimpinės žaidynės Atėnuose. Lietuvos vyrų rinktinė grupės etape iškovojusi visas 5 pergales užtikrintai tapo pogrupio nugalėtojais. Tai lėmė, kad lietuviams ketvirtfinalyje teko žaisti su 4-ąją vietą A grupėje užėmusia Kinijos rinktine. Mūsų šalies rinktinė jau pirmoje rungtynių pusėje pasiuntė kinus į nokdauną ir laimėjusi rungtynės 20 taškų skirtumu 95-75 žengė į olimpiados pusfinalį.

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova taškas į tašką ir įpusėjus kėliniui lietuviai pirmavo vos 2 taškais (12-10). Kėliniui baigiantis sėkmingiau sužaidusi mūsų šalies rinktinė įgijo 6 taškų persvarą 25-19. Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo lietuviai, kurie vedami Arvydo Macijausko į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 16 taškų persvarą 53-37. Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes Šarūnas Jasikevičius pataikė tritaškį ir persvara išaugo iki 23 taškų (58-45). Lietuviams sunkiausiai sekėsi stabdyti aukščiausią turnyro žaidėją Yao Mingą, kuris iš viso pelnė 29 taškus, tačiau mūsų rinktinė savo kozirį - Arvydą Macijauską su 32 taškais. Lietuva įveikė Kiniją 95-75 ir ketvirtoje olimpiadoje iš eilės pateko į pusfinalį kur mūsų rinktinės laukė Italija.

Šarūnas Jasikevičius ketvirtfinalyje žaidė 26 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.